Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam a balesetet?

Bevonzottam a balesetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok. Már hetek óta azt éreztem, hogy ha beülünk/ a szüleim beülnek az autóba, akkor balesetezni fogunk/ fognak és ezt a barátnőmnek is rendszeresen mondtam. A tegnap apám, a barátnőm és én a városba tartottunk. Apám vezetett, a barátnőm és én hátul ültünk. Apám előzött egy nagyot és én mondtam neki, hogy ne előzzön ilyeneket. Ő azt mondta, hogy fejezzem be, mert ő tud vezetni (tényleg tud. 30 éve vezet és sosem volt balesete). Ezután elcsendesedtem és mondtam a barátnőmnek, hogy megint ezt érzem. Kb 2 perccel később egy busz hirtelen befogta a féket és apám 50el ment és el kellett döntse, hogy a buszba megy vagy a sáncba. A sáncot választotta. Az autó felfordult, viszont a rendőr azt mondta, hogy jól döntött. Hála Istennek nem történt nagy baj, de eleve ez a manifesztálás dolog. Szerintetek?

2023. máj. 15. 13:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Már bocsánat de hogyne létezne a bevonzás és a megérzés???
2023. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
11 megérzés van de bevonzás nincs
2023. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Megérzés. Én a mamám halálát éreztem meg hogy ha aznap nem beszélek vele, másnap már nem fogok! És még egy csomó ilyen dolog, hogy pl ne üljek a vonatra mert baj lesz, és tényleg balesetezett stb. Vannak akik megérzik az ilyeneket, de nyilván akik ezt nem élték át, szkeptikusak.
2023. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
13 néha véletlenül összejön egy ilyen de ez nem rendszeres
2023. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
14 az életemben nem néha van hanem szinte folyamatosan a legkisebb hülyeségektől kezdve az ilyen nagyobb dolgokig, tegnap pl tudtam hogy ne induljak el kocsival és meg is lett húzva szóval minden napra jut valami
2023. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%
Nincs összefüggés. Nem vagyunk ráhatással a körülöttünk zajló véletlen eseményekre.
2023. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Komolytalan a kérdés, mert a kérdező egyetlen egy választ nem produkál.
2023. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, mit tudnék mondani. Az biztos, hogy sosem hittem az ilyenekben, de ezt megmagyarázni nem tudom. Annyit köszönök az Istennek, vagy ami ezt csinálta, hogy a halál helyett (amit éreztem), csupán egy enyhe baleset lett.
2023. máj. 15. 23:40
 19/22 anonim ***** válasza:
28%

"Én nem tudom, mit tudnék mondani."


Például kussban maradsz, és nem vonod el a sofőr figyelmét, pláne ilyen baromságokkal.

2023. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
18 Talán azt, hogy melyikötök szülei masszív ezosok?
2023. máj. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!