Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam hogy távozzon az...

Zoltán9 kérdése:

Bevonzottam hogy távozzon az eletemből a hölgy,vagy csak ez volt megírva,ez a sorsom?

Figyelt kérdés
Volt egy kolleganőm,megvolt köztünk a kémia,közeledtünk egymáshoz,ő jobban is mint én hozzá,kicsit felenkebb vagyok,illetve nem akartam hogy kibeszeljenek a kollégák,aztán meg nyalasan is dicsért,kicsit már sok volt pedig nagyon tetszett a csaj,és erre megvalósult amit "szerettem"volna eltavolodott tőlem,de persze akkor meg mégis hiányzott a közeledese, dicséretei,szóval az egészből ilyen kevert dolog lett egyszer leszart,máskor mint régen volt közeledés ami tök jó volt,de nekem ez sok volt lelkileg úgy voltam vele vagy szarjon le mindig vagy legyen oda értem,de erről nem akartam vele beszélni,és így aztán úgy voltam vele hogy történjen valami,legyen megoldás de azért ne mondjon fel,aztán erre felmondott,úgy érzem ha beszéltem volna vele kettőnkrol vagy haverkodjunk vagy ne legyen semmi akkor lehet még maradt volna

2023. máj. 22. 07:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Áh nem hiszem mert amíg nem zavart hogy nyomul addig folyamatosan közeledett,aztán megkaptam amit akartam kevésbé közeledett,végül mi volt legyen valami változás de ne mondjon fel erre pont felmondott
2023. máj. 27. 19:19
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül aztán taliztunk volna először igent mondott aztán végül ragorcsoltem és elmaradt
2023. máj. 27. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!