Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözletem az itt egybegyültek...

Türk László Tamás kérdése:

Üdvözletem az itt egybegyülteknek! Kertész vagyok és egy nagyobb autóra lenne szükségem. Renault Traficot találtam 1.500.000 Forint körül. 2.0 dci l1hi Authentique. Milyen tapasztalatok vannak ezzel vagy az ehhez hasonló Traficokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Használattal, költségekkel és fenttarthatósággal kapcsolatban lenne szükségem informácóra.

2023. máj. 16. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Traffic, másfél millióért, kb a kínálat alja, annak minden bizonytalanságával.
2023. máj. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az autó jó, de másfél millióért az alját adják, a kisebb Kangoo megy 1 millió körül. Sajnos az utóbbi 1-2 évben elmebeteg ára lett az autóknak, én 450-ért vettem egy Kangoot amit ma 1 millióért se kapnék meg. Még szerencse, hogy van. :D
2023. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is emeld a limitet! Mert a kitűzött árplafon felett kell válogatni ha normálisat akarsz. Saját példánkból tudjuk. Más kérdés, hogy elég lenne-e egy Traffic.....
2023. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!