Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hisznek "szent embernek"?

Miért hisznek "szent embernek"?

Figyelt kérdés
Szóval ez egy kicsit fura lesz, de sokan mondják, hogy valamiért olyan kisugárzásom van, mint egy "szent embernek", és sokan csodálkoznak ezek, de nem igazán értem, miért lehet? Nem vagyok egy szent, bár tény, hogy törekszem a jóra, szeretek segíteni az embereken, nagyon nem tűröm az igazságtalanságot - de akik ezt mondják rólam, általában nem igazán ismernek még.
2023. júl. 5. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehet amolyan "indián név"-ként ragasztották rád. Látják, hogy nem vagy bebaszva, nem májerkedsz, nem macscskodsz, nem röhögsz a Mónika shown, próbálsz jó zsaru lenni, tehát te vagy a "szent ember".
2023. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem azért mert kolostorban élsz, egész nap imátkozol és glória van a fejed körül
2023. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
79%
Miért nem tőlük kérdezed? Honnan tudhatná bárki, hogy mások fejében mi jár amikor kijelentenek dolgokat. Addig nincs is gond ezzel amíg csak mások gondolják így, ha viszont te is így tekintesz magadra az már felvetne néhány kérdést.:D
2023. júl. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Hogy hányan mondták már nekem, hogy egy földre szállt angyal vagyok...

De sosem vettem komolyan.


Komoly komplexusaid lehetnek, hogy ez így foglalkoztat téged, igazi önigazoló kérdés.

2023. júl. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én rögtön atlatnek rajtad, mindenkin át szoktam akit masok balvanyoznak méghozzá első látásra. Biztos hogy nem tartanalak szentnek sokkal inkább kétszínű alaknak.
2023. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Szeretnék téged.
2023. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!