Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van még aki komolyan kételkedi...

Van még aki komolyan kételkedik abban, hogy a földönkívüliek itt vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem természetesen nincs nyilvánosság előtt zajló kutatása sem a lényeknek sem a technológiáknak, viszont az elmúlt 2 év eseményei tekintetében bizony itt vannak. Csak azon múlik, hogy az amerikai kongresszus vallásra bírja a titkosszolgálatokat, mert igen, még a képviselők és szenátorok elől is eltitkolták.
2023. júl. 14. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
95%

"A fizika törvényeinek ellentmondó, meghajtás nélküli járművek" - ilyet komoly szakértő nem mond, hatásvadász cikket készítő újságírók annál inkább.


Milyen logika alapján következik az, hogy ha valamiről nem tudjuk, micsoda, akkor rámondjuk, hogy földönkívüli? Évszázadokig az hátráltatta a tudományt, hogy a vallásnak mindenre volt kész válasza, még ha az nem is fedte a valóságot. Nem lehetett valamire azt mondani, hogy "nem tudjuk, mi ez, hogy működik, vagy hogyan lett". Most már lehet ezt mondani, és megvizsgálni a legjobb tudásunk szerint. Nem vagyunk előrébb, ha a vallás helyébe belépteted a földönkívülieket.


A végét inkább hagyjuk is, érvek nélkül marad a személyeskedés, nem újdonság.

2023. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
77%

"De akkor a szkeptikusok azt is magyarázzák meg, hogy mik azok a repülő járművek amiket még a hadsereg se tud azonosítani."

Olyasmi, ami a felvétel alapján nem beazonosítható, vagy amiről nem szeretné a hadsereg, hogy publikus infóvá váljon, nyilván.

De a "nem tudjuk" a legkevésbé sem egyenlő azzal, hogy földönkívüli.

2023. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
31%

Nem is azt írtam hogy ufókák ülnek benne, hanem azt hogy a szkeptikusok magyarázzák meg hogy mik azok.


Amikor egy magas beosztású katonai vagy kormányzati vezető mondja hogy jönnek az ufókák az miért nem ér semmit?


Mert xy névtelen gyk felhasználó jobban tudja?


1-2 szkeptikuska túl sokat hisz magáról.

2023. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%

Amit reálisan hihetőnek tartok az az, hogy nem vagyunk egyedül a végtelen univerzumban. Elnézve az ember globális megnyilvánulásait, nem vagyunk valami fejlett szinten, de miért ne lehetne olyan életforma valahol, ami technikailag vagy egyeb téren nálunk előrébb jár és számukra csupán egy mindennapi dolog a bolygóközi utazás, nekik lehet olyan, mint nekünk az, hogy beülünk a kocsiba és és elgurulunk a szomszéd városba.

Ami számomra mai napig eléggé meggyőző és nyugtalanító, hogy volt egy ismerősünk, aki a 80-as évek elején egy kis faluban arról kezdett mesélni, hogy időnként eljönnek érte helikopterrel éjszaka és elviszik vizsgálatokra... Nem részletezném itt, hosszú, több évet átfogó történet ez. A nő abszolut beszámítható, megbízható volt, amúgy soha nem beszélt ezos vagy bármilyen fura, szenzációs témákról. Számára ez is természetes dolog vot, ő nem mondta soha egy szóval sem, hogy földön kívüliek viszik el, nem beszélt kis szürkékről, viszont egy alkalommal aggódva mutatta a vizsgálati nyomokat, amilyeneket aztán sok évvel később, pontosan ugyan olyan formában láttam eltérítettek fényképein "ufos" könyvekben.

Valahogy arra is később gondoltunk csak, hogyan lehetséges, hogy észrevétlen maradt a helikopter, mikor állítólag érte jöttek? A csendes kis faluban ahol mindennek van szem és fül tanuja? Egyáltalán helyesem lett volna leszállni. Azokban az időkben, legalábbis a mi környezetünkben egyáltalán nem volt téma sem földönkívüliek, sem egyébb természetfeletti ezos témák. Zöld emberkéket csészealjakban max. A Ludas Matyi újságban láttunk és aként is gondoltunk az ufo - témára.

Itt az ismerős hölgy történetét illetően a zavarbaejtő az, hogy

Emberi beavartkozásokra, vizsgálatokra gondolt mindenki, annyira nem voltak még köztudatban elrablásos történetek, és annyira természetes, szinte hétköznapi történésként mesélte el, hogy semmi gyanú nem vetődött fel senkiben. Én évekkel később vettem észre döbbenten az összefüggéseket, mikor rákanttantam egy időben az ufos történetekre.

2023. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudjuk, mik azok, ennyi, ami tény. Hogy erre egyesek rávágják, hogy akkor földönkívüli űrhajó, az annyira hiteles, mint egy esti mese.
2023. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
77%

Na, az előbb még 65 millió volt, most már csak 14. Jól látszik, mennyit érnek neked a konkrét számok.

Megkerestem a védelmi miniszteres videót, ő egyébként 4-et mond, de ezen már nem veszünk össze. :)


Részedről te már rég ott tartasz, hogy van bizonyíték a földön kívül kialakult életre, csak a tudósok meg a kutatók felállították maguknak a saját buta korlátaikat? Ez egyre jobb. Nyilván nincs köztük mindenben egyetértés, de ez egy ténykérdés. Találtak életet a Földön kívül? Nem. Keresik régóta dollármilliárdokból? Igen. Akkor miről beszélgetünk?


A védelmi miniszter konkrétan mire hivatkozik? Egy ottawai fickóra, aki küldött neki egy könyvet, amit végül elolvasott. A könyvnek, állítása szerint, 4 verziója (vagy része) van, ő a másodikat olvasta el. De a legjobb: ki írta a könyvet? Charles Hall, aki korábban amerikai pilóta volt.


Megint a logika: melyik valószerűbb?

a) A könyvkiadásból jól meg lehet élni, csak kell hozzá egy hihető háttérsztori, ezért aztán a pilóta előadja, hogy ő bizonyos Magas Fehér idegenekkel repkedett a légierőnél, és folytatásos ufóregényeket ír belőle, aminek felülnek nem csak a gyakorisok, hanem egy védelmi miniszter is; vagy

b) Az idegenek fogják magukat, és technológiát osztanak meg az USAval, segítenek nekik, kb beállnak a légierőhöz, ezt Charles Hallon kívül mindenki ügyesen magában tartja, soha egy kép, videófelvétel nem készül, de csak azért, mert Charles elfelejti megcsinálni a világ első ufós szelfijeit.


De most komolyan. Ráadásul a miniszter össze-vissza beszél, 10 perc alatt semmi se derül ki, csak az, hogy 80 éves, lassú, elolvasott egy könyvet és elhitte. Teljesen hiteltelen.

2023. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
26%

A védelmi miniszter konkrétan mire hivatkozik? Egy ottawai fickóra, aki küldött neki egy könyvet, amit végül elolvasott"


Link vagy hazudsz

2023. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
26%

A Pentagon tájékoztatása szerint egy idegen anyahajó juthatott a Naprendszerünkbe, ami a jelentések alapján szondákat küld a Földre. A Pentagon All-Domain Anomalia Resolution Office (AARO) igazgatója, Sean Kirkpatrick és a Harvard Egyetem csillagászati tanszékének elnöke, Abraham Loeb által írt jelentésben egy nagy méretű anyahajó lehetséges jelenlétére hívták fel a figyelmet."


Igaz hogy nem tényként mondják, de többet tudnak a témáról mint egy random szkeptikuska.

2023. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
71%

"Na, az előbb még 65 millió volt, most már csak 14"

Olvasd el kérlek újra a két írtam, mert vagy szándékosan hazudod azt, hogy én ugyan arra írtam két különböző számot, vagy képtelen vagy a szövegértésre.

Mindkettőt el tudom képzelni, és akkor viszont már értem is, miért mondasz akkora butaságokat.

Pl: ha azt mondom van 100 forintom, és az országban van 1000 millió forint legalább, akkor te máris azt "olvasod" hogy nekem van 1000 millióm?

Ha egynél több szám elhangzik, akkor neked öngyilkosságot követnek el az agysejtek, mert ekkora terhelést már nem bírnak?!?


Miért ebben a témában vagy egyáltalán? A kismacskás fórumból már elzavartak?

2023. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
77%

Azt kellene megértened, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar.


Először hasraütésből azt mondod, hogy 65 millió a tejútrendszerben. Nem hiszem el, miért hinném? Bizonyítsd. Nem tudod, mert csak úgy mondtad.

Aztán azt mondod, a volt kanadai védelmi miniszter szerint 14. Ezzel szemben kiderül, hogy 4. Ezt se tudtad, csak úgy mondtad. Itt legalább van valami forrásod, ha mégoly hiteltelen is, rá lehet mutatni, miért az.


Annak, aki azt mondja, hazudok, konkrétan egy google keresés az egész, "kanadai védelmi miniszter idegenek". Van magyar felirat is.

2023. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!