Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2020 őszén meghalt egy távoli...

2020 őszén meghalt egy távoli ismerősünk, akit személyesen sosem láttunk. Csak face-n voltunk ismerősök, de a halála jobban megvisel, mintha egész közeli barátok lettünk volna. Miért kötődtem hozzá ennyire? Nincs romantikus szál a történetben.

Figyelt kérdés
Hatalmas műveltséggel rendelkező, gyönyörűen író, nagy tudású, karizmatikus csajszi volt, olyan, aki tényleg egy a millióból. Talán ő volt messze a legműveltebb ismerősöm, gyönyörűen énekelt, és volt egy vicces, pikáns oldala is. Én sokkal visszahúzódóbb, csendesebb karakter vagyok, sosem láttam őt személyesen (bár terveztük a találkát egy időben), viszont nagyon csodáltam titkon. Sajnos halála előtt megbetegedett, sosem derült ki, hogy mi a konkrét baja (valami rák volt nagy valószínűséggel), és egyszer csak gyanússá vált, hogy pár napja nem hallottam felőle semmit. Felmentem face-re, látom, hogy közös ismerősünk írta, hogy álmában meghalt. Sokkal jobban kötődtem hozzá azt hiszem, mint amennyire tudatosult bennem. Lassan három éve a halálának, de rengeteget van azóta is az eszemben, tegnap imádkoztam is érte (ő nagyon nem volt keresztény, viszont a természetfeletti kifejezetten érdekelte). Nem tudom hova tenni magamban ezt az egész kapcsot felé... Három éve hiányzik, és nézem a profilját, a képeit, a mosolyát, és borzasztóan elszomorít.

2023. júl. 16. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szeretethiányod van, az ő álomképe csak betöltött nálad egy űrt.
2023. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1: pontosan!
2023. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő egy ismert ember?
2023. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt ismert ember. Valóban sok problémám van jó ideje, viszont van két személy az életemben, akiért érdemes élnem, szóval ilyen értelemben űr meg szeretethiány kizárva.
2023. júl. 17. 13:11
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Akkor honnan tudsz erről a sok jó tulajdonságról, ha nem is találkoztál vele?
2023. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélgettünk chaten, évekig az ismerőseim közt volt, töltött fel nekünk videókat, plusz naponta hosszú, tartalmas bejegyzéseket. Olyan ember volt, aki nagyon őszintén beszélt az életéről, komoly témákról, traumákról, stb. Hiába nem láttam személyesen, őszintébb és közvetlenebb kommunikáció volt köztünk, mint számtalan vér szerinti hozzátartozómmal.
2023. júl. 17. 15:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Részben amúgy pont a drasztikusan megromlott egészségi állapota miatt nem jött össze a találka sem.
2023. júl. 17. 15:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát akkor végül is találkoztatok, csak nem élőben. Azt hittem, hogy nem is láttad, nem is beszéltél vele. Így már fokozottan érthető a fájdalom, akkor lényegében egy közeli ismerősöd vesztetted el.
2023. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valahol igen. 😕 Bocsánat, ha félreérthető volt az eredeti poszt. Örökre bánni fogom, hogy nem találkoztam vele élőben, hogy sosem öleltem meg...
2023. júl. 17. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Vannak az életben ilyen visszafordíthatatlan dolgok, nincs mit tenni, el kell viselni.
2023. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!