Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2020 őszén meghalt egy távoli...

2020 őszén meghalt egy távoli ismerősünk, akit személyesen sosem láttunk. Csak face-n voltunk ismerősök, de a halála jobban megvisel, mintha egész közeli barátok lettünk volna. Miért kötődtem hozzá ennyire? Nincs romantikus szál a történetben.

Figyelt kérdés
Hatalmas műveltséggel rendelkező, gyönyörűen író, nagy tudású, karizmatikus csajszi volt, olyan, aki tényleg egy a millióból. Talán ő volt messze a legműveltebb ismerősöm, gyönyörűen énekelt, és volt egy vicces, pikáns oldala is. Én sokkal visszahúzódóbb, csendesebb karakter vagyok, sosem láttam őt személyesen (bár terveztük a találkát egy időben), viszont nagyon csodáltam titkon. Sajnos halála előtt megbetegedett, sosem derült ki, hogy mi a konkrét baja (valami rák volt nagy valószínűséggel), és egyszer csak gyanússá vált, hogy pár napja nem hallottam felőle semmit. Felmentem face-re, látom, hogy közös ismerősünk írta, hogy álmában meghalt. Sokkal jobban kötődtem hozzá azt hiszem, mint amennyire tudatosult bennem. Lassan három éve a halálának, de rengeteget van azóta is az eszemben, tegnap imádkoztam is érte (ő nagyon nem volt keresztény, viszont a természetfeletti kifejezetten érdekelte). Nem tudom hova tenni magamban ezt az egész kapcsot felé... Három éve hiányzik, és nézem a profilját, a képeit, a mosolyát, és borzasztóan elszomorít.

2023. júl. 16. 22:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Én ismerkedéskor jártam így.

Személyesen sosem találkoztunk,de sokat beszélgettünk..amikor meghalt,napokig nem tértem magamhoz,borzasztóan megviselt.

Ez a normális érzés ilyenkor szerintem.

2023. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kovacs magdolna2 ***** válasza:
45%
Ezer sci-fi jellegű kategória, igen szeretet éhséget mutat, inkább kösd le magad ilyenkor menj el futni flortolj másokkal akár chaten de terepd el a gondolataidat..én például 2 évig gyászoltam michael jacksont nekem ő volt az ikon. Arra vigyázz hogy soha ne koldulj szeretetert mert alulmaradsz. Briam tracy videókat is nézzél az jót tesz
2023. júl. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!