Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a halál után ?

Mi van a halál után ?

Figyelt kérdés

Ha lehet ilyet kérdeznem szeretnék kicsit rálátni ,hogym mi is vár rám a halálom után .Átkerülünk egy másik bolygóra ? vagy valaki más testében élünk tovább ?

vagy olyanok leszünk mint születésünk előtt,hogy nem tudunk magunkról ?

Vagy csak olyan mint az alvás ?



#halál #Mi vár reánk
2023. júl. 16. 23:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
gyerekek nem birok aludni szerintem szetesek
2023. júl. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz le langyos/hidegvízzel a lefekvés előtt és ne takarózz be éjjelre. Én ha véletlen betakarózom akkor 20 percenként felkelek a nagy hőség miatt.

Takarót ha kiveszem az ágyból úgy meg megszűnik a komfort érzetem az ágyban és a hiánya miatt nem tudok aludni.


zuhanyozz le és megoldódik az általab megoldhatatlannak tűnő problémád.

2023. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A hidegvizzel rosszabb mert utana jobban erzed a meleget es az meg kva szar. Szoval nem szunik meg a megoldhatatlan problema.


Max ha veszel nekem klimat es beszereled, akkor igen.

2023. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Akkor fürödj le forró vízben.

Én nem úgy működők, hogy ha jéghideg vízzel lefürdök akkor utána melegem lesz.

Te rosszul vagy bekötve!

2023. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, sőt szokták mondani, hogy hideg vizet kell inni, mert az jobban hűt.

Persze, jobban meghűl tőle a torkom, amúgy mindegy szerintem.

Aki nem bírja a kánikulát, az egészségi állapotával van probléma.

2023. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

nemtom de ha telen mondjuk kint -20 fok lenne es bent vagyok a lakasban 28 fokban es kimegyek egy szal lofszban akkor hidegnek erzem.


ha meg nyar van 40 fok es letusolok 10 - 15 fokos vizzel majd kijovok undoritoan melegebbnek erzem a levegot mint amikor nem tusoltam.


nemtom ki hogy van bekotve broder de nalad szerintem a kocsi mukodik rosszul nem az ov.

2023. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!