Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmomban felébredtem,és nem...

Álmomban felébredtem,és nem voltak érzések,se gondolatok,se félelmek.Csak a puszta létezés,majd egy felsőbb törvény hatására újra magamra öltöttem,egóm,életérzésem eddigi mivoltát.Jobb volt,azt elmondhatom,bármily rémisztően hangzik is.Hol lehettem?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

"Hol lehettem?"


Ott, ahol elaludtál.

2023. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne kislányom, hogyne.
2023. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Álmodban felébredtél, tehát azt álmodtad, hogy alszol és felébredtél az álmodban? Az megvan, hogy az álom nem a valóság, így ott nem azok az érzések gondolatok vannak benned, mint a valóságban?
2023. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyám,ezt a kérdést nem az ezo-ban tettem fel?Amúgy igen,álmodás közben lettem teljesen éber,és éltem át ezt a tudatállapotot.
2023. júl. 7. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Valamit túl bonyolultat olvastál, amiről azt hitted érted. Aztán azt gondoltad, hogy tök jó lesz beírni a gyk-ra, mint saját gondolatot.
2023. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tudi333 ***** válasza:
30%
Amit leírtál a kérdésben az az üresség állapota.
2023. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Talán az igazi Isteni mivoltodban voltál.
2023. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom most sincsenek gondolatok, legalább koherensek nem.
2023. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen előfordul, ha többet gondolkodsz másoknál. Tudatos álmodás. Mivel te erre hajlamos vagy, ha gyakorlod azt csinálhatsz álmodban, amit csak szeretnél, izgalmas lesz. Hasonlóan kezdődött nálam is.


Ettől függetlenül nem voltál máshol. Csak jobban használod az agyad, mint az átlag és még bizonytalanul. Később sokkal jobb és érthető lesz, ha utánanézel és komolyan veszed.


Nincs ebben semmi ezoterika, semmi túlvilág, semmi misztikum, ez csak egy kevésbé nyilvánvaló dolog, mint ahogy régen a Föld gömbölyű-e kérdés. Az! És az agyadat is tudod jobban használni, ha gyakorolsz.

2023. júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!