Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történhet meg az, ha...

Miért történhet meg az, ha valaki álmában él át halálközeli élményhez hasonlót?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?


Most konkrétabban mit akarsz erről tudni?

(Saját magad belső lényét kellene ez ügyben megkérdezned, hogy ő miért, mikor és hová járkálgat, akár illetéktelenül is.)

2023. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom megkérdezni.

Nem hallottam még olyan történetet, hogy valaki álmában éljen meg ilyesmit.

Tehát az érdekel, hogy lehetséges, hogy illetéktelen helyre járkáltam különösebb ok nélkül.

Ez lányom születése előtti napon történt. Nem volt semmi komolyabb bajom tudtommal fizikailag. De félelmek, kétségek voltak bennem elég erősen. Nos, az után a bizonyos álom után, ami halál közeli élményre hasonlított, minden félelmem, kétségem eltűnt. Éreztem annak a szeretetnek, fénynek a jelenlétét ébrenlétben is. Boldogság töltött el, ha rá gondoltam. Évekig pontosan vissza tudtam ezt az érzést idézni, ha fel akartam kicsit töltekezni jó energiákkal,ha bármi nyűgöm volt.Mostanra kicsit megfakult az érzés, de örök élmény marad.

2023. júl. 20. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

"Tehát az érdekel, hogy lehetséges, hogy illetéktelen helyre járkáltam különösebb ok nélkül."


Tudod, orvosi szemszögből sok mindennel magyarázható. Az egészen egyszerű levegőhiányos állapottól, a túlzottan lelassult szívverésen át bármi komolyabbig.


Nem tudományos megközelítésből is sokféle magyarázat lehet.

Lehet a szülésed időpontjában neked volt az életedben egy kiugrási lehetőséged, amivel nem éltél. (állítólag nem sok, de vannak ilyen pontok az életünkben)


Lehet, hogy a lelked annyira stresszelt, hogy úgy döntött, hogy kiszabadul egy kicsit a kötöttségeiből és kirándul egyet, hogy végre lenyugodhass és újult erővel indulj neki a szülésnek.


Lehet, hogy a születendő gyermeked lelke próbált meg így rávenni, hogy nyugodj le, mert amúgy bajod is lehetett volna a szülésnél.


Nem tudom. Senki nem tudhatja biztosra, még ha 100%-ra biztosra hazudja.


Szimplán csak örülj, hogy ilyen kiváltságban volt részed!

2023. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A halálközeli élmény egy természetes folyamat, ami - vagy valami hasonló - bekövetkezhet álomban is.

Főleg, ha még oxigénhiányod is volt, viszont ezt akkor nem ártana ellenőriztetni!

2023. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Értem.

Csak az a baj, hogy most is elég nehéz, stresszes helyzetben vagyok és akkor most miért nem?... Jó lenne pedig valami megerősítés, úgy értem, megnyugtatás, vagy iránymutatás. Akkor a fény mondott nekem valamit, jó dolgokat, a születendő gyermekemmel kapcsolatban és az beteljesült.

Bár lehet, ami most nekem hiányzik azt nem ilyen élménytől kellene várnom.

2023. júl. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!