Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha kiderül most, hogy idegenek...

Ha kiderül most, hogy idegenek látogatnak minket és idegen technológia van egyes kormányok kezén akkor végre abba lesz hagyva ez a gagyi konteósozás?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 09:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

(Morgan Freeman hangjan):


- ... de nem derult ki.

2023. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Miért, ettől megszűnnének létezni a konteók? Ha idegenek látogatnának minket, attól a Föld nem válik lapossá, a kondenzcsík nem lesz chemtrail, nem lesz tőle háttérhatalom, az oltásokba se kerül tőle chip, ahogy a HAARP se lesz tőle időjárásfegyver.
2023. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Eltévedt kategória. Nem tudományos kérdés, a konteó és az ezoteria keveréke. Nem derült ki semmi. Néhányan szeretnétek bebizonyítani. Kb. mint a laposföldet. Kb. ua. a tudomonyáos értéke mindkettőnek.
2023. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Röviden: igen

Hosszabban: nem

2023. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
90%

Azt azért még ki is kellene várni...

De ahogy én ismerem az emberi butaságot a COVID-tapasztalatok alapján, a konteósok soha nem fognak leállni a tévképzeteikkel. Inkább hajtanak arra, hogy minden újabb információt, ami őket cáfolja, olyan ügyesen tekergetnek meg, hogy a saját igazukat lássák bele (csak belelátják, de őket ez nem zavarja).

Ez egy kifordított világ, hiszen a tudományos, fizikai világban csak azt vesszük komolyan, ami minden szempontból bizonyított tény.

A kifordítottak viszont azt mondják, hogy van bizonyítékod az ellenkezőjére? (Érted: "ellenkező".)

"Mert akkor biztos, hogy nekem van igazam, te meg csak egy buta elmaradott tudós fizikus vagy és nekem te ne okoskodjál!"

Nem hiszed el...

2023. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

Ha az idegenek konkrétan az ágya mellett állnának, akkor sem hagyná abba a konteósozást, mert azt is ráfogná pl. az alvásparalízisre. :D


Történhetne bármi, mindenre találnának cáfoló magyarázatot.


El kell ezt engedni!

2023. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Kólauborkával ***** válasza:
29%
Ha….persze, ha kiderül, hogy a Föld lapos… akkor majd én is majomagyat fogok enni, hogy bölcs és erős legyek…
2023. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6


Igen. Szerintem egyes emberek agya nem képes felfogni, hogy létezhetnek nálunk sokkal fejlettebb és intelligensebb lények.

Az agyuk egyszerűen leblokkol, kizárja azt.

Most is nyilvánvaló, hogy valami van, mert már az amerikai kongresszus is különböző magas beosztású szemtanúkat hallgat meg akik azt állítják, idegen technológia, sőt idegenek teste is birtokában van az amerikai hadseregnek.


Minden bizonnyal pilótáknak, titkosszolgálatosoknak hatalmas érdeke, hogy hazudozzanak.


De inkább hisznek ennek mintsem a sokkal valószínűbb és ésszerűbb dolognak.

2023. júl. 21. 12:57
 9/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

"Szerintem egyes emberek agya nem képes felfogni, hogy létezhetnek nálunk sokkal fejlettebb és intelligensebb lények."


Ezt is csak te találod ki, téves gondolkodás mentén. De ha ilyeneket kitalálsz, bármilyen képtelenséget kitalálhatsz.

Miután a Világegyetem végtelen, át nem láthatjuk, képtelenség lenne azt állítani, hogy egyedül vagyunk. Ezt nem is állítja senki értelmes ember.

De attól még továbbra sincs semmi bizonyíték, te is a semmibe kapaszkodsz. Ez semmi, amit előadtál, bulvárkategória.

2023. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9


[link]


Csak figyelj…

2023. júl. 21. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!