Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha kiderül most, hogy idegenek...

Ha kiderül most, hogy idegenek látogatnak minket és idegen technológia van egyes kormányok kezén akkor végre abba lesz hagyva ez a gagyi konteósozás?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 09:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

54%

Ha….persze, ha kiderül, hogy a Föld lapos… akkor majd én is majomagyat fogok enni, hogy bölcs és erős legyek…”


Élvezem amikor az emberek egy kis faluból vagy városból ki nem mozdulva mindent tudnak. Mert ugye van tévé meg internet. És ehhez párosul egy hasonló mértékű arrogancia.

A szerényég, alázat nem kenyere ezeknek a tudósmókusoknak ugye?

Biztosan nem, hiszen nem szolgálja a szelekciót, evolúciót, így csak szhar lehet.

2023. júl. 21. 18:50
 22/26 Kólauborkával ***** válasza:
75%

Ugyan ezt a kérdést magadnak is feltehetnéd.

Igen az szoktam lenni olyan helyen és olyan időben, de már a kérdésed is bicskanyitogató volt stílusában és én nem vettem észre az áhított alázatot egy válaszodban sem.

Egyszerű Magyar ember vagyok: amilyen a fogadj isten….

2023. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

"Élvezem amikor az emberek egy kis faluból vagy városból ki nem mozdulva mindent tudnak. Mert ugye van tévé meg internet. És ehhez párosul egy hasonló mértékű arrogancia."

Elfelejtettél felhasználót váltani, mielőtt elkezdted magadat becsmérelni, kérdező? :D

2023. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23


És tükröz mint elemiben…

2023. júl. 21. 19:05
 25/26 anonim ***** válasza:
79%

Kinek?


Számomra nagyon régen kiderült.


Itt nem rólam kérdezel, tudom, de nem tudom kiről, azt nem írtad. Kinek? Ki(k) számára derül ki?

2023. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

21.

Soha nem fogod megérteni, hogy mennyire fordítva ülsz a lovon.

Talán, ha bíróság elé kerülnél és arra számítanál, hogy bizonyíték hiányában úgysem ítélhetnek el.

Akkor a bíró szemében felcsillanna a kaján mosoly:

- Tudom, hogy nincs bizonyíték a bűncselekményre. Ja, de arra sincs bizonyíték, hogy a dolog nem történt meg. Mégy a sittre kispajtás!

Megnézném, hogyan állna a szád...

2023. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!