Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi is az ezotéria?

Mi is az ezotéria?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek benne,a tudományok emberének tartom magam. Viszont érdekesség képpen olvasnék a dologról. Mi ez, milyen témákkal foglalkozik hogyan kapcsolódik ide a jóslás. Aki hisz benne az miért hisz benne még akkor is ha az adott dologra van tudományos magyarázat.

2023. júl. 28. 15:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#11


Talán ebben kevesebb sületlenséget találsz:


[link]

2023. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

11.

Közhelyek pufogtatása.

Ha én mondjuk összetett elektronikus áramkörök tervezésében és analízisében otthon vagyok (valójában nem csak abban), te ezt így elképzeled magadnak, hogy rendszerelméletben valami újat tudsz nekem mutatni.

Ez semmi, ilyenekkel engem ne fárassz...

A különbség persze, hogy a tudatlan világban valahogy mindig eljutnak a "kozmikus mindenhatósághoz".

A való világban mindig eljutunk a száraz fizikához.

Meg oda, hogy egyszer minden élő szervezet életének vége lesz.

És akkor nem lesz neki végtelenített szövegelése, mert nem lesz se kép, se hang.

2023. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"A való világban mindig eljutunk a száraz fizikához."


Igen igen, amit uraságod teljes spektrumában átlát és ért.


[link]

2023. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
31%

13.

Szerintem jó lenne leszokni erről, amikor valakik folyamatosan azt veszik a fejükbe, hogy nekem újdonságokat mutatnak fel.

Semmi újat nem mondtál (megint csak a szokásos...), de ezek továbbra is eldöntendő kérdések, semmit nem bizonyít pro vagy kontra.


Amit egyértelműen látunk bizonyítva, hogy aki nem bírja elviselni mások kulturált véleményét az törölteti a hozzászólásom a téma elejéről (2. vagy 3. szám alatt volt, pontosan nem emlékszem).

Aki reagált a hozzászólásomra egy irreleváns beírással (most a 3. pozícióban), persze ott virít továbbra is.

Gratulálok "ezotéria"...

Ez igazán méltó húzás volt.

2023. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Uraságod újra nagyon el van tellve magától, szájjál le a magaslóról kisfiam, tanuld meg a valós tudományt.
2023. júl. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

Telve (egy L).

Szállj le (intelligencia).

Magas ló (két szó).

Valós tudomány? Hagyjuk...

2023. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Tudok valakit aki ellen veszítenél mindenben, Szervízmérnök úr, ő olyan erős, mint egy Isten, akár nagyobb hatalma is van, ha akarsz vele beszélni, írj privátban.
2023. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
39%

...tehát itt nem fért el az én hozzászólásom a téma elején, melyben a normális többségi társadalomra célozgattam, "ezotérikusokat" megsértettem.

Nem hiszed el...

2023. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne etesd a trollt szervízmérnők úr
2023. aug. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!