Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy a semmiből...

Volt már olyan hogy a semmiből rátok tört egy érzés? Napok óta az exem jár a fejemben, tényleg semmi alapja nincs, most meg egyszerűen azt érzem, hogy beszélnem kell vele.

Figyelt kérdés
7 éve szakítottunk végleg, ő még utána békült volna, de lezártuk, első szerelmem volt egyébként. Nem beszélünk egyáltalán, de hirtelen mintha hiányozna. Lehetséges, hogy ő gondol rám mostanában többet és azt érzem?
2023. aug. 9. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd 10-es akkor őszinte leszek.

Velem hat éve szakítottak és nagyon fájt. Nincs azóta sem kapcsolatom, és hidd el,hogy rengetegszer előjön az exem,sokszor álmodom is vele.

De akkor is fenntartom, hogy fél óra után sem kezdenék újra senkivel.Még ez fejlődés, trend,életcél, akármi.

Biztos velem van a baj,hogy így állok hozzá,de három exből kettő vissza akart jönni, nekik sem engedtem.Idővel bebizonyosodott, hogy nagyon jól tettem.

#9

2023. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
63%

11-es, nem az a probléma, ha nem kezdesz újra valakivel. Hanem az, ha szembemész a valódi vágyaddal. Ha a valódi vágyad az lenne, hogy kezdjétek újra, de te egoból, elméből úgy állsz hozzá, hogy "akkor sem". Ha 6 éve benned van, előjön, az azt mutatja, hogy mélyen belül valamit nem zártál le. Hogy pontosan mit, az több féle lehet. Ha lezártad volna, akkor nem foglalkoznál vele. Ergo dolgod van vele. A "dolgod van" többféleképpen lehet értendő. Nem feltétlenül magával a személlyel (persze vele is lehet) , lehet, hogy csak egy érzéssel, amit kiváltott, és a mai napig frusztrál. De minden, ami valamit megmozdít bennünk, tehát nem közömbös, annak oka van, és érdemes a mélyére nézni.

Igen, van olyan, amit írsz, hogy jól tetted, hogy nem kezdtél újra valakivel. Én nem állítottam, hogy nincs. DE! Olyan is van, hogy nagyon is jó döntés újrakezdeni.

Minden ember és minden élethelyzet más, épp ezért értelmetlen egy általános kijelentést ráhúzni egy adott szituációra. Illetve. "én így döntenék/tennék". Oké. De ne felejtsük el, hogy én nem ő vagyok!

Nem tudom, mennyire vagy jártas a spiritualitásban, részemről ennyit tudtam dióhéjban elmondani, általánosságban. Nincs célom semmilyen vitát indítani, csak elmondtam, amiket nálam sokkal tanultabbaktól hallottam/hallok. :)

2023. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

Az exemnek négy éve párkapcsolata van.De azt tudom,megírta,hogy sokszor gondolt rám ő is,minden évben.

De nyilván ez véletlen,előfordul mindenkivel.

#11

2023. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Attól még alakulhat másképp a jövő. Van, hogy valakinél egy másik kapcsolat a fejlődés, amiből később rájön, hogy mégis az exe kell neki.

Épp pár napja hallottam egy olyan esetről, hogy fiatalon együtt volt egy pár, valamiért szétmentek, mindkettőjüknek családja lett, majd idős korukban, mikor megözvegyültek, a férfi felkerestette a nőt,és akkor jöttek újra össze. A nő pedig elmondta, hogy 30 év alatt egy nap nem telt el úgy, hogy ne gondolt volna a volt szerelmére... Ilyen is van. :) egy másik nagyon hasonló esetről is tudok. Ha 30 évnyi fejlődés kellett, akkor az élet beleteszi azt a 30 évet. :'D vannak néha poénjai, az más kérdés, hogy mi nem mindig nevetünk rajta. :'D

2023. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!