Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom a bútorok auráját?

Látom a bútorok auráját?

Figyelt kérdés

Tudom már a kérdés is igazán hülyén hangzik, és biztos vagyok benne hogy nem az ezotériába kellenne írnom inkább a tudomány témakörbe.

Csak van egy dolog ami régóta idegesít és ha legalább 1 ember értelmes választ adna azt megköszönném.


az a lényeg, hogy a házban bizonyos bútoroknál vagy sarkoknál mindig látok valamit.

Pl elmegyek egy szék mellett és azt látom hogy kb 10 centis fehér maszat van körülötte. Mindig elugrok mert tényleg azt hiszem neki megyek és megsérülök. Pislogok egyet és sehol semmi.


És sok helyen ez van. Ez a fehér valami mindig akkora mint a bútor oldala/ formája. Gondoltam arra hogy a lámpa miatt a fény valahogy így törik meg vagy hasonló, de egyedül csak én látom ezeket, más meg hülyének néz, akárhányszor felugrok, mert tényleg olyan mintha nekimennék ennek a valaminek.

Egyszerűen zavar és ezért kell a válasz. Aztán lehet csak rossz a szemem …


Csatoltam képeket ahol lerajzoltam hogy néz ki:


[link]

[link]



2023. aug. 17. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Ön elmebeteg?
2023. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:
77%

Káprázik a szemed, egyfajta népies szóval élve, ha ez nem is fejezi ki pontosan, de a látászavar egyik formája lehet, amit te tapasztalsz.

Szemészeti vizsgálat javallott lehet.

2023. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Az általad leírt tünetek, különösen a vizuális hallucinációk – mint a nem létező tárgyak vagy alakzatok látása – komplex mentális egészségi kérdésekre utalhatnak. Vizuális hallucinációk elsősorban olyan állapotokban fordulnak elő, mint a skizofrénia, a pszichotikus rendellenességek, vagy a súlyos depresszió bizonyos formái. Emellett egyes neurológiai rendellenességek vagy betegségek, mint például a Parkinson-kór, is hasonló tünetekkel járhatnak. Az is lehetséges, hogy az észlelt vizuális eltérések valamilyen szemészeti problémából erednek. Nagyon fontos, hogy a személy szakértői véleményt kérjen, lehetőleg neurológus és pszichiáter közreműködésével. Ez segíthet a pontos diagnózis felállításában és a megfelelő kezelési terv kidolgozásában. Az öndiagnosztika és az önkezelés kerülése is elengedhetetlen, mivel az észlelt tünetek komolyabb egészségügyi kérdések jelei is lehetnek.
2023. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez szemprobléma is lehet, vagy idegrendszeri. Minden esetben érdemes kivizsgáltatni!
2023. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, meg is nyugodtam meg nem is :) az biztos hogy valamilyen szinten mentális beteg vagyok de súlyosnak nem mondanám.

Szememmel sosem volt gondom.

2023. aug. 17. 20:08
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem mentális betegség nyugodj meg, ha sokáig nézel egy tárgyat erős fénynél (nappal) akkor is előjön ez, valószínűleg kicsit érzékenyebb a szemed a fényre.
2023. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 hosszúhajú ***** válasza:
47%
neeee! jézusom! mintha a középkorban lennék úgy írnak. akkoriban még az is elképzelhetetlen volt hogy nem lapos a föld! dehogy vagy elmebeteg jézusom, én is látom az aurát, én a legalsó szintet. tárgyaknál egyként más-más színű aurájuk van, van is egy könyv - az auralátás gyakorlata : richard webster - pont a gyakorlatok során először a tárgyak aurájának a meglátásával kezd. ez egy adottság, és a dilettáms válaszolók miatt hülyének nézed magad, csak ezt ne!!! pedig adottság. egyébként valóban sokszor először fehérnek látszik, olvasd el ezt a könyvet - és a "kedves " válaszolók is....
2023. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Na, látod a 7. tényleg mentális beteg!
2023. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Grimfox ***** válasza:
64%
Ugyan nem sűrű masszaként, hanem inkább halvány páraként én is látom ezt tárgyak körül. Élőlények körül jóval erősebb. Ha olyan tárgyak körül erősebben, és gyakrabban látod, ami gyakori használatban van, akkor ez nem szemprobléma, vagy hallucináció, akkor olyasmit látsz, ami ott van. Ha ez a látvány véletlenszerű, és nincs benne semmi rendszer, akkor tényleg lehet, hogy a szemed fénytörése, vagy a retina fényérzékeny sejtjei okoznak valamilyen képtorzulást. Lehet a dologgal kísérletezni. Ha azt találod, hogy nincs benne rendszer, nem erősödik olyankor, ha egy gyakran használt, vagy kedvelt tárgyról van szó, hanem véletlenszerű, vagy mindig teljesen egyforma, függetlenül a körülményektől, akkor egy szemészt érdemes vele felkeresni.
2023. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 hosszúhajú ***** válasza:
79%
8. így van. és emelett spirituálisan érzékeny. ami oly sokszor együtt jár. ja igen, és nyilván a könyv írója és a kiadója és az összes olvasója is "nyilván" mentálisan beteg...
2023. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!