Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valaki a...

Létezhet olyan, hogy valaki a jövőbe “lát”, pontosabban megérez dolgokat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben annyira gyakran éreztem meg pontosan dolgokat, pl. melyik munkahelyre vesznek majd fel, sikerül-e vizsgám, legutóbb buli előtt azt is megéreztem, hogy egy 20 éves izmos srác fog felszedni, mondtam is a barátnőmnek, aztán mikor tényleg így lett, nem hittünk a szemünknek. Már egyenesen félelmetesnek tartom és nem értem, hogyan lehetséges ez. Nem vagyok benne spirituális témákban, nem is hiszek sok ilyen dologban, ezért tartom különösen hihetetlennek. Létezhet valami ilyen jövőbelátó képesség? Mik ezek a megérzések, honnan jönnek, miért tudok így előre dolgokat? Más is tapasztalja ezeket? Tudom őrültségnek hangzik, de valami magyarázata biztos kell legyen.

2023. szept. 9. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt már ilyen de mindig utólag jövök rá, hogy az az volt.
2023. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezt mi okozza? Hogyan érezhetek, sőt, tudhatok olyasmit, ami még meg sem történt?
2023. szept. 9. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan lehet ez.

Pl. júni 30 án a párom kocsija kiégett és előtte kb egy hónappal már folyamatosan erősen kaptam a jeleket, illetve egyre feszültebb voltam (eleve rossz a mentális állapotom de az nem olyan feszültség volt) és utólag raktam csak össze hogy az amiatt volt. Félelmetes. Még egy arra utaló álmom is volt, azelőtt kb 1- másfél hónappal. Pedig akkor még senki sem sejthette.

2023. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover válasza:
Igen létezik velem is mindig ez van
2023. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Többféleképpen lehetséges.

Meditáció útján mikor egyfajta módosul tudatállapotban látja a jövőt.

Jóga gyakorlatok által kiváltott hatásként mikor paranormális képességek jönnek elő és érzékeli a jövőt.

Különféle csakra aktiválós technikákkal amivel túltöltenek csakrákat majd szintén meditációs technikákkal az emlékképeket előhozzák.

Médiumi kommunikáció amikor természetfeletti vagy földönkívüli lények segítségével tudást kap a jövőből.

Legritkább az amikor a felsőbb én közbeszól, vagy olyan szintű karmaoldás van az ember életében a megvilágosodás által hogy ez a tudás is hozzáférhető a tudatos énjéhez.Így emlékszik mindenre a jövőből is, hiszen az a felsőbb életének a múltbeli része.

2023. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Üdv Robinak-mivel látó olvasó ez is eljut hozzá -vagy a baràtaitól 🥰 mert nem kokler
2023. szept. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi az a szent gràl?
2023. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!