Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik elterjedt összeesküvése...

Melyik elterjedt összeesküvéselmélet nem elmélet szerinted, hanem valós összeesküvés, és hogyan jutottál erre a konklúzióra vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És melyik tényleg csak egy elméleti kitaláció számodra?
2023. szept. 11. 16:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
A holdraszállásban kételkedem. Ha több, mint 50 éve meg tudtuk tenni, akkor mostanra már nem bázisoknak kellene ott lennie? Persze egyesek meg pont azt állítják, hogy vannak.
2023. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: mi az összeesküvés emögött szted, és mi győzött meg róla, hogy valós az összeesküvés?
2023. szept. 11. 18:17
 3/13 anonim válasza:
48%
Bocs, ha ez nem olyan példa, amilyeneket vársz. Meggyőződve nem vagyok, csak furcsa, hogy nem rutindolog mára a holdrajárkálás, ha már 69-ben sikerült az első lépés.
2023. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: letiltották az idegenek, akik ott vannak?
2023. szept. 11. 18:27
 5/13 Grimfox ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy a küldetések költsége, és kockázatos volta nem arányos csak a nyereséggel, amit a Holdra utazás ígér? Úgy értem, még ma is csak gyerekcipős a technológia, amivel tartósabban embereket lehetne telepíteni a Holdra, és ezek az emberek is elég súlyos kockázatot vállalnának, kérdéses nyereséggel. Talán ha sikerül összerakni egy tényleges, üzemelő fúziós reaktort, akkor lesz értelme a Holdra menni üzemanyagért, de amúgy nem sok dolog van ott, amit itt ne lehetne nagyságrendekkel olcsóbban kitermelni.
2023. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mert akkoriban presztízskérdés volt a hidegháborúban álló két tömb között, hogy ki mit ér el előbb. Ez pedig egy elég pénztemető dolog, csak akkoriban ez az "én leszek az első" mentalitás miatt nem számított. Ma viszont, ki dobna ki dollármilliárdokat az ablakon, amiket aztán sosem lát viszont?

2023. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

JFK


Évek óta járok lőni.

Lehetetlen megcsinálni, amit Oswald csinált állítólag.

2023. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Grimfox ***** válasza:
85%
CIA beavatkozás magányos merénylő helyett?
2023. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

#7

Jó példa. Pont a minap láttam G V Cooper videóját a merényletről, elképesztő, mennyi dolog nem stimmel a hivatalos sztorival kapcsolatban. Alapból nagyon nem vagyok egy konteós figura, de ez valóban nagyon hiteltelennek tűnik, hogy úgy történt ahogy hivatalosan előadták.

[link]

2023. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van minden.

2023. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!