Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon meddig mennek még el az...

Vajon meddig mennek még el az ufó-őrültek, hogy bizonyítsák a nemlétező igazukat az egyiptomi piramisokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feltétlen muszáj minden régmúltról ránk maradt ereklyét, leletet és ősi emléket megrongálni, feldúlni, csak hogy a saját elmebeteg összeesküvés-elméletetüket bizonygassák?


[link]



2014. febr. 20. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen ezeket nevezzük hoaxagyarosnak. azt nem értem, hogy minek építenének piramisokat jah! biztos földönkívüli közmunkások. :D
2014. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Már csak azért se érdemes ilyet csinálni, mert egy pillanat alatt le lehet bukni, mint ahogy velük is történt, és ezzel aztán teljes mértékben aláássák a témát. Emellett a műemlékek megrongálása és a vandalizmus eleve elítélendő. Nem vagyok szkeptikus az ezós témákban, de az teljesen más tészta, hogy az ilyen hamisítók kárt okoznak, anyagi, érzelmi és erkölcsi károkat. Mert egy dolog a belső meggyőződés, az szerintem nem bánt senkit. A következő fokozat a hamis bizonyítékok terjesztése a fogékony, hiszékeny embereknek - ezzel már lehet kárt okozni, inkább egyéni szinten, de amikor világörökségi kincset rongálnak meg emiatt, a maga fizikai valójában, az megbocsáthatatlan. :(
2014. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ki építette a piramisokat : marslakók, gyíkemberek, Séf bácsi?
2014. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem vannak piramisok.
2014. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Jajjj istenem :D

Tipikus esete vagy az olyan személyeknek akik önön visszaigazolást várnak, hogy növeljék egójukat, ezért is tetted fel a kérdést.


Attól mert két hülye megrongál valamit és bűncselekményt követ el, arról az "ufó-őrültek" nem tehetnek.


Ez olyan, mintha az osztályban lenne egy hülye, de a tanár az összes többi diákot is lehülyézné.


Ilyen alapon szidhatnád pl. az egész egyiptológiát, mert hogy Zahi Hawass saját magának sajátítja ki a felfedezéseket, hazudik, bíróságon pert veszít, mindenkit kiakar toloncolni egyiptomból. Na és ez akkor most ez az egy ember hibája vagy az egész egyiptológiájáé?


Gondolkozz már el ember...


George Adamski

2014. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam. Arra jutottam, hogy 9 ember, akik hisznek abban, hogy az ufók építették az egyiptomi piramisokat betört a piramisba, és megrongálta annak belsejét.


Igen, általánosítás, de ettől még ufó-hívők voltak, illetéktelenül hatoltak be a piramisba és rongáltak.


A tanár is jogosan hülyézheti le az egész osztályt akkor, ha az egész osztály hisz mondjuk a szertár szellemében, és egy diák azért töri be a szertár ablakát, mert így akarja bizonyítani a szellem létét.

2014. febr. 20. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:

"Igen, általánosítás"

Hát nem egyszerű szinten.


"de ettől még ufó-hívők voltak"

Csakhogy ugyanúgy, mint a tudományban, nem mindenki ért egyet mindenkivel. Nagyon sok ufó-hívő nem gondolja azt, hogy a piramisokat idegenek építették. Pl. én sem.


Egyébként is a paleoasztronutikában és Daniken sem gondolja azt, hogy idegenek építették volna a piramisokat. Ez egy óriási téveszme a szkeptikusok körében. Pusztán nem egyeznek meg egyes állítások a hivatalos nézőponttal szemben. Van különbség.


A "darwin hívők" között is volt olyan, aki leleteket hamisított, csontvázakat, a hiányzó láncszemet a század elején. Akkor most az csak annak az embernek a hibája volt vagy pedig az egész darwinista hívőké?

Na látod.


George Adamski

2014. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 nemelfogult ***** válasza:

#7 "A tanár is jogosan hülyézheti le az egész osztályt akkor, ha az egész osztály hisz mondjuk a szertár szellemében,"


Ez pont rossz hasonlat, ha belegondolsz.

Adamski és bárki, aki kicsit tisztában van vele, hogy ki mit hisz vagy tud... megmondhatja, hogy az mindenre hasonlít, csak nem egy egységes osztályra.

Az ilyen primitív általánosítás alig különbözik a primitívségtól, amit a cikkben a németek csináltak.

2014. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság? :DDD hehehe, lepontozni én is tudok,csak mellé még érvelni is :D
2014. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Fáj az igazság? :DDD"


J. Allen Hynek TUDÓS és csillagász valamint számos pszichológus TUDÓS is úgy gondolja, hogy az ufó látogatások és elrablások igazak.


VS


Két hülye megrongálja a piramisokat, mert szerintük köze van atlantiszhoz meg az űrlényekhez.


Ugye érted a hasonlatot?:DDD Ha utóbbiban minden ufó"őrült" hibás, akkor bizony előbbiben is fogadd el, hogy minden tudósra igazak ezek az álláspontok nem csak arra a 10-20-ra ;))


George Adamski

2014. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!