Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha INFJ vagyok, miért viselked...

Ha INFJ vagyok, miért viselkedek sokszor önzően?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam a kérdést, mert az MBTI-nek itt több rajongója akad. Minden létező teszt INFJ-nek hozni, mert alapvetően az emberekért vagyok, hogy jól érezzék magukat, de van egy iszonyúan önző oldalam is. Sőt, néha azt mondom, ennek az egész emberiségnek ki kellene pusztulnia, mert túl hülyék vagyunk kollektíven.

2023. szept. 12. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

A Ni-Ti funkció párosítás miatt

Párom is ugyanilyen

2023. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert az MBTI sem egy statikus dolog, ahogy egy ember viselkedése, jelleme sem az. Akár hangulattól függően is változhat, hogy valaki mikor épp melyik kategóriába esik bele.
2023. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Valóban egy Ni-Ti csapdában vagyok, de nagyon kényelmetlen. Így inkább hajazok egy INTJ-re.


#2: Az MBTI a 20-as éveidre véglegessé válik.

2023. szept. 12. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen mindegy, milyen szeméyiégjegyed van, adott helyzetben, egyéni érdek iránti erősebb érzés elnyomhat hajlamokat, akár az empátiát is.


"Az MBTI a 20-as éveidre véglegessé válik."

. Ezt mi alapján jelented ki?

2023. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

Az MBTI-vel kapcsolatos rajongás árnyalására érdemes elolvasni ezt, kiindulásképp: [link]


Hinni lehet benne, ahogyan az asztrológiában is, de addig jó, amíg tényleg jobban megértjük magunkat vele.

2023. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérd át magad a Mi-Ti-Ők-be.Garantálom, hogy vigyázzmenetben fogsz közlekedni. Esetenként rajongva fogsz arcon szökdelni.
2023. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

21 éves INFJ vagyok, bár az enneagram-ban jobban hiszek, ami nekem a 6w5ös.

Igazából én egyszerre vagyok önző és "odaadó" jellem. Nehéz ezt megmagyarázni és elhinni, viszont az igaz, hogy többségében önző alak vagyok - és nem szégyellem. Sokszor rejtőztem el a sarokban, hogy másoknak jobb legyen. Kicsit elegem lett ebből, úgyhogy egy kicsit kifordultam magamból kamaszkorom végén.

2023. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Én is 6w5 vagyok!!!
2023. szept. 12. 15:33
 9/14 A kérdező kommentje:
#4: Mivel a személyiségfejlődésed is addig tart. A kognitív funkciók addig szilárdulnak meg és állnak a helyükre.
2023. szept. 12. 15:34
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Valójában halálodig tart a személyiségfejlődés.

Egy ilyen tesztet pedig nem is csak a személyiség, de még pillanatnyi hangulat, érzelmi állapot, stb is siman befolyásolhat.

2023. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!