Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történni fog valami?

Történni fog valami?

Figyelt kérdés

Több profi remote senser és megbízható jövő-előrejelző technika és csoport, valamint maga Cliff High is egy világméretű hirtelen és váratlan eseményre hívja fel a figyelmet a következő 90 napban.

A 3 nappal ezelőtti elemzés már nem elérhető a youtube-on.



2023. szept. 19. 13:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
51%

48#

Az nem fog megtörténni, mert a világban mindig történik valami. Nézd meg, hogy csak tavaj hány "világrengető" dolog történt. Rá lehet fogni bármire, legyen az akármekkora tényleges jelentőségű dolog. Ha elég tág fogalmakat használ az ember és hatalmasnak tűnő dolgokat mond bármi konkrétum nélkül, akkor azt utána úgy értelmezik ahogy akarják, ő meg bólogathat, hogy "igen, igen, erre gondoltam a jóslatomban".

Ezt alkalmaztam annó èn is amikor cigány meg tarot kártyából "jósoltam", kb 70-80%-ban jöttek be a jóslataim.

2023. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
36%
Ok. Akkor várd a világvégét, engem nem izgat...
2023. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
34%

Ez a háborúval lehet kapcsolatos. Amikor kitőrt még arról volt szó, hogy a maszkhordást mennyire vezessék vissza. Mennyi emlékeztető oltás kell évente az embereknek és ez kötelező legyen-e. AZtán egy hét alatt elfelejtettünk mindent.


Putyin Béka Nobel díjat érdemel a Covid eltüntetése miatt


Aztán amikor már kifújni látszott a háború is úgy másfél hónapja felröppent egy új erős mutáns is, amire már kotyvasztani kezdték a vakcinát. Aztán jöttek ellentámadások.


Ott volt a Mauin az egekből lézeráűgyúval létrejött bizarr tűzeset is, ami teljesen leégetett falukat, ódólőhelyeket úgy, hogy más házak teljesen érintetlenül maradtak


UFO invázió nem lesz. AZt nem így készítették volna elő. Valami ukránokra, oroszokra kent atomcsapás lehet. Én erre gondolok pl. Vagy reaktorkatasztrófa. Az nagyon jó, mert a ráadioaktivitást nem lehet látni. Spéci jódtablettába pedig bármit bele lehet tenni és kiosztani a népnek

2023. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
70, ez mind oké, de minden remoteviewer és Clif High csoport fake aszteroida becsapódásra tippel, DEW-val és ekszesszív chemtrailezéssel.
2023. szept. 21. 15:13
 35/43 anonim ***** válasza:

"70, ez mind oké, de minden remoteviewer és Clif High csoport fake aszteroida becsapódásra tippel, DEW-val és ekszesszív chemtrailezéssel."


Bocs most nem tudom nekem válaszoltál-e, mert kiszedtek pár kommentet. De rám hajaz


Nem lehet aszteroidabecsapódás, mert az globális katalkizmát eredményezne. Most pl kevesen tudják, de elmondom, hogy pl a dinoszaurusz kihalási eseményél a Földbe csapódó aszteroida után hetekig(sic!) rengett a Föld. Úgy másfél méteres volt a rezgés amplitudója, ami azt jelenti, hogy másodpercenként ekkora kitéréssel dobálta az állatokat. A nagy testű fajok kihaltak egy héten belül már


Eljátszani nagyon nehéz ezt. Kezdjük ott, hogy most az USA-ra dobatni egy ilyen aszteroidát felér a nyugati angolszász országok öngyilkosságával. Az EU hadserege kópikula. Az USA haderejét ez kivégezné. A kínaiak, megmaradt oroszok vérszemet kapnak és összefognak Iránnal, koráéval és háború törne ki


Az orosz területeken pedig nem is lehet eljátszani ezt, hiszen ha ők nem mennek bele és nem engednek ilyen berendezéseket az országukba, akkor ez kivitelezhetetlen


Itt valami más lesz!

2023. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Ja, nagyon helyesen kiszedték a mérnök úr többnapos műsorát legalább 3 név alatt.
2023. szept. 21. 15:21
 37/43 A kérdező kommentje:

Nem lesz valódi aszteroida, ahogy eddig is minden amit csináltak vsgy teljesen vsgy részben hamis volt.

A buta nép a közelében sincs amúgy sem annak, hogy tudja milyen állatok dobalódnak. Azt se tudja mit miért eszik vagy vásárol vafy néz, általában.

2023. szept. 21. 15:24
 38/43 A kérdező kommentje:

Csak eljátszák, a DEW-val, mint Maui-n az erdőtüzet. Legalábbis ez jön le az előrejelzésből.

De ők azt szeretnék,hogy annyira felszínre kerül ez a téma, hogy az ellenség el is áll a tervtől.

2023. szept. 21. 15:26
 39/43 anonim ***** válasza:
Meg aztán ugye az sem mindegy, hogy mi fog történni, mert sokunknak már az is kellemetlen lenne, ha mondjuk a hatósági akciózást hirtelen leállítanák. Mindig történik valami. Az is lehet hogy valami 9/11-hez hasonlatos dolog lesz majd, de hogy nem egy fake aszteroida becsapódás az szinte bizonyos
2023. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
13%
Most meg magaddal beszélgetsz? Ez kész... XD
2023. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!