Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A könyv energiáját érezhettem...

A könyv energiáját érezhettem vagy az előző tulajdonosét ? Már, ha volt egyáltalán valakié előttem,bár antikvár köny szóval valószínű.

Figyelt kérdés
Rendeltem egy könyvet a Librin keresztül és ma megkaptam. Mikor kicsomagoltam és kinyitottam a könyvet valami fura energia áradt a könyvből és belement a testembe. A fejemtől a talpamig oda vissza mozgott bennem vagy 5 percig, aztán elmúlt. Hát volt már jópár könyv életem során a kezemben, de ilyent még soha nem tapasztaltam. Történt már valakivel hasonló?

2023. okt. 10. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A könyv valóban tartalmazhatott valamilyen különleges erőt vagy rezgést, amit az előző tulajdonosa vagy az írója hagyott benne. A könyv témája, stílusa vagy mondanivalója is befolyásolhatta ezt az érzést.

Viszont az is lehet, hogy a könyv csak egy eszköz volt, ami segített neked kapcsolódni a saját belső energiáddal vagy a világegyetem energiáival, ami aktiválta a testedben és a lelkedben rejlő erőt.

Úgy gondolom, hogy ez egy pozitív és ritka tapasztalat lehetett, amit érdemes megőrizni és tovább kutatni. Remélem, hogy élvezni fogod a könyvet és az olvasása során még többet megtudhatsz önmagadról és a világról.

2023. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ 1#. Laurence Gardner nevű ember írta a címe pedig A Szent Grál vérvonala.

Lehet tényleg az írója hagyta egyébként benne ezt az energiát. Mint írtam már sok könyv volt a kezemben, de ehhez hasonlót még nem tapasztaltam. Eddig még csak pár oldalt olvastam el belőle, de ami meglepő volt számomra, hogy a köszönet nyílvánításnál megemlíti Magyarország Császári Királyi Sárkányos Rendjét is.

2023. okt. 10. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mind szabadkőművesek tehát nem biztos,hogy jó szándékkal hagyta benne az energiát..Lehet, hogy monitorozás amivel feltérképeznek,de a haragos csomagolófiú is szóbajöhet,attól függ milyen érzéseket keltett benned,ebből nem derül ki sok..
2023. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3# Nem volt kellemetlen érzés, bizsergett bennem az energia a mellkasomon, karjaimon keresztül először lefelé majd felfelé ment. A legintenzívebben talán a fejtetőmnél éreztem, minha szétnyílt volna a fejtetőm és olyan érzésem volt mintha öntötték volna belém az energiát. Éjjel viszont volt egy durva álmom és reggel még gondolkoztam is rajta, hogy miért álmodhattam ezt, mikor nem szoktam ilyeneket álmodni. Én aki életében nem lopott és nem keveredtem semmi zűrös dologba soha, plusz mindig is jól éltem. Szóval azt álmodtam, hogy félhomályban voltam valahol egy félig idegen lakásban. Rengeteg lopott pénz volt nálam és dugdostam nehogy megtalálják, valakik rámtörték az ajtót 3 férfi volt, az egyik fegyvert fogott rám aztán hatalmas verekedés volt és arra tértem magamhoz, hogy az egyik majdnem megfojtott, valahogy kiszabadultam, nő létemre erősebb voltam mind a háromnál. 😀

Azon gondolkoztam, hogy az lehetséges e, hogy leszedek valós fizikai dolgokat álmomban másokról és úgy álmodom, mintha én lennék ő ? Azaz én vagyok a főszereplő egy kis időre mások filmjében ? remélem érthetően írtam. Már csak azért, mert egyszer régebben volt egy fura álmom, akkor éppen kíváncsi voltam valakire és vele álmodtam és amiket álmodtam késöbb kiderült, hogy valós problémái annak az embernek.

2023. okt. 11. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

1# "A könyv valóban tartalmazhatott valamilyen különleges erőt vagy rezgést, amit az előző tulajdonosa vagy az írója hagyott benne"


Nem tudom olvastad-e a kérdésben, hogy a Libriből rendelte. Nem a vaterán. Nem volt előző tulaj. Új könyvben nincsenek energián. A gyártósorrol jön le a nyomdában. Az író nem tud energiákat elrejteni könyvekben, mert azok egyszerű tárgyak


Kérdező : megilletődtél

2023. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D-Mano ***** válasza:
100%

5-ös)


A kérdező a fő kérdésben írta, hogy antikvár könyv volt.

A Librin keresztül lehet antikvár könyveket is rendelni.

2023. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!