Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tudnám beszerezni ill....

Hol tudnám beszerezni ill. rábukkanni?

Figyelt kérdés

Paulo Coelho - Mágus naplója

Nekem abból a példányból kellene 1db, aminek leállították a magyar nyomtatását a könyvben található szertartás szövegek miatt.


Ezt a könyvet már nagyon régóta keresem, gyűjtő vagyok.


Kérlek, ha tudsz segíteni, írj privát üzenetet.



2013. dec. 17. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
vedd fel a kapcsolatot a hermit könyvkiadó tulajával, az oldalán ott az email cím, ő foglalkozik, ilyenféle könyvritkaságokkal is...de lehet rosszul tudom.
2013. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg Kele Verust, ő is foglalkozik ilyenekkel.

ezokonyvek.hu

2013. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de közben sikerült egy példányra rátalálnom, ez egy 1993 - as kiadás :)


Már itt van a kezembe :)


Bár, az a "mese", hogy az új könyvek, ami a Zarándoklat (egy mágus naplója alcímmel ) címmel adtak ki 2005 után újra, már nem tartalmazzák a szertartás szövegeket, amiért eredetileg nemsokkal a magyarra fordítás kiadása után bevontak és leálltak a nyomtatással.,,, ez mennyire igaz vagy se?

2013. dec. 19. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!