Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó állapotú használt könyvet...

Jó állapotú használt könyvet mennyiért sikerül(t) antikváriumosnak eladni? Kb. 150 db, vegyes témák, ifjúságitól történelmi témáig. Kb. 100 Ft vagy 1.000Ft/db?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konyvtol fugg, de inkabb a 100 forjntos arakra keszulj.
2023. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt kiegészítve: leginkább arra készülj, hogy egyiket sem fogják az antiváriumok megvenni, de még ingyen otthagyni sem engedik.
2023. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk hóvégén lesz az Alexandrának szépséghibás könyv akciója, azok kezdődnek 100 forinttól a kiírás szerint.

Viszont attól függ, hogy milyen könyvek vannak köztük, vannak egészen ritkaságok is.

Én egyet évek óta vadászok, kétszer láttam aukción meghirdetve, mindkétszer negyvenezer felett kelt el, ami sajnos nem az én pénztárcámhoz szabott ár :(


Esetleg nézz körül online antikváriumokban, ha van köztük régebbi, hogy milyen áron mehetnek el mostanában.

2023. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt 300 db jó állapotú, vegyes könyvem. Régebbi, újabb, sci-fi, ifjúsági, klasszikus, tényleg tök vegyes.


4 antikváriumban jártam, egyik sem vette át, ingyen sem. Az egyik annyit mondott hogy senki nem fogja mindet megvenni, mert nekik sem éri meg tárolni a nem keresett könyveket. Aki vesz is át könyvet, az válogat, csak azt veszi meg, amit keresnek (érts: eladható) és amit meg is vesz, azt gombokért fogja megvenni, hogy haszna is legyen rajta.

2023. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csak azt veszik át, ami eladható, arra ne számíts, hogy a 150 könyvet egyben eladod. Ha régebbi 30-40-50 éves könyvek, akkor szinte esélytelen az eladás, ha újabbak, akkor is ki fogják őket válogatni.
2023. okt. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyesével felpakolod őket netre, sokkal jobb árat kaphatsz.
2023. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A használt könyvek piaca totálisan és többszörösen telített. Antikváriumok az érdekességekre harapnak. Vidd ki bolhapiacra, tedd fel apróhirdető oldalakra.
2023. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Molyra érdemes felrakni őket, akár megpróbálhatod egybe is.
2023. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy jó állapotú, sem attól, hogy milyen témájú, hanem attól, hogy keresett vagy ritka könyvről van e szó. Kérj árajánlatot, ha nincs időd egyesével utánanézni hogy melyik oldalon mennyiért árulják őket. Akkor legalább kiderül van e valamelyikre kereslet. Amelyikre van azt hirdesd meg saját magad jobban jársz. Marketplaceen föl lehet rakni egyben is. Írd ki hogy árajánlatot vársz.
jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!