Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma megpróbáltam életemben...

Ma megpróbáltam életemben először meditálni és egyszer csak elkezdett bizseregni mindkét kezem, forróvá vált és úgy éreztem, mintha égne picit. Egyáltalán nem volt kellemetlen, sőt, inkább furcsán kellemes érzés. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Belenyúltal a gyertyába. Előfordul bárkivel.
2023. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz, mert ha még 1 percig csinálod, be is fostál volna!
2023. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Összeomlott a keringésed...
2023. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Tudatosodott az energiarendszered, és megérezted az energiák áramlását.

Ahová a figyelmed irányul, oda energia áramlik.

Amikor a fokuszodat elviszed a fizikai testedről, és valamennyire üresen tartod - próbálod tartani a tudatod, nagyon érdekes jelenségeket - érzeteket tapasztalhatsz.

Bizsergés a fej különböző részein, nyomás érzetek, akár nagyon erősen is jelentkezhetnek, stb. Ne tulajdoníts ezeknek jelentőséget, ne aksrd előidézni, csak gyakorold a meditációt, ezeket még csak úgy "nyugtázd".

2023. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Végre csinálsz valamit.

Rengeteg dolog van ott, amit teremtesz, ne csodálkozz ha valami mellékhatás olyan, amit tudatosan észlelsz is. Eddig semmit sem csináltál, most pedig valamit. Nagyon nem illendő rákérdezni, hogy miért lehet. Azért, mert végre van valami.

2023. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Relaxáció közben nekem is melegem van ha jól csinálom
2023. okt. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem semmi!
2023. okt. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy jártam. Szerintem beaktiválódott az ottani energiapályád vagy csakrád. Kellemes bizsergető érzés. Csinálj olyan gyakorlatot, mintha harmonikáznál. Tedd össze a két kezed majd picit húzd szét lassan, aztán nyomd össze újra. Az energia összesűrűsödik közte és végül a "harmonikát" egyre jobban széttudod húzni fokozatokban. Én akkor is éreztem már a két kezem között, amikor egy méter távolság volt a két kezem között.
2023. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban is éreztem, szerettem ezzel játszani, szóval számomra bizonyítható. Meg jöttek az energiahullámok fel a fejtetőmön, az szinte orgazmikus volt. Fejtetőm is sokat bizsergett.
2023. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg (és emiatt), ott energiatöbblet van, valami megnyílt.
2023. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!