Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Iszonyú fura erzes, megprobalo...

Iszonyú fura erzes, megprobalom leirni? Neha ugy erzem furcsa hogy letezem?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy van ez..hogyan fogamalmazzam? Neha csak ugy furan erzem magam..hogy jè èn èlek, es ezeket csinalom, ez a nevem, meg ilyesmik. De csak egy percre erzem. Neha egy beszelgetes alatt, hogy hu de erdekes erzesem van, hogy itt allok, kI vagyok en? Hirtelen masnak erzem magam. Talan kicsi idegennek. Neha pl.mosogatas, vagy hasonlo tevekenyseg kozben jon elo. Telefonrol vagyok, bocsi a helyesirasert.

Szerintetek?


2016. ápr. 14. 00:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt gondolkodásnak hívom.
2016. ápr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem agyalok ezen , marmint amikor hirtelen ezt erzem, amugy agyalok, hogy mi ez az erzes de olyan erosen mint, amikor beugrik, nemtudom elohozni... csak ugy jon...
2016. ápr. 14. 01:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott ilyen lenni
2016. ápr. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy pont olyankor kerülsz közelebb az igazsághoz/valósághoz.
2016. ápr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hamarosan fel fog keresni egy fura fekete bőrkabátos, napszemüveges alak, egy piros és egy kék kapszulával a zsebében.
2016. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolso szerintem nem ebben a kategoriaban van a helyed! Es szerintem meg nekedis vannak ilyen erzeseid.. vagy pl dezsa vu-d szoval menj az oviba, ott majd nevetnek ezen. Vagy ott sem!:)
2016. ápr. 14. 08:25
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem vicces volt. De nem annyira, mint azt leírva látni, hogy dezsa vu. DÉZSA. Istenem.
2016. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elírtam elnézést .. Ezzel most magadat akarod igazolni ? Unatkozol ? Vagy mit szeretnél elérni? Ciao Bella
2016. ápr. 14. 18:38
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Nézd már meg a százalékokat, mi az, hogy magamat akarom igazolni? Hány nyelven tudsz még? Muti valami érdekesebbet. :D Biztos azért érzed néha furán magad, mert nagyon sok előző életed volt nagyon sok különböző országban, ott ragadt rád ez a sok idegen kifejezéslol.
2016. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sokkal ertelmesebb embereknek kevesebb a szazaleka ott alul ... nem a gyakori kerdesek ertekeles fog barkit is mwgahatarozni. Bar ha te ettol megnyugszol.... :)
2016. ápr. 14. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!