Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen egy szcientológus esküvő?

Milyen egy szcientológus esküvő?

Figyelt kérdés

Párom közel tíz éve szcientológus, én csak mostanában ismerkedem a módszerrel, egy éve vagyunk együtt.

Lassan aktuális lesz az esküvő nálunk, és hallottam róla, hogy létezik itt is esküvői szertartás.

Akinek volt, milyen volt? Kell hozzá polgári esküvő vagy ezzel egyenértékű?

Én ezt a vallást nem annyira gyakorlom, de a párom nagyon szeretne egyházi szertartást.

Csak olyanok írjanak, akik szcientológusok, vagy voltak ilyen esküvőnk, vagy nekik, maguknak is volt ilyen esküvője!

Akik csak hallottak a szcientológiáról, és gúnyolódnak, azok ne írjanak!

25/F



2023. okt. 15. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Én az vagyok. Nekem az esküvőn egy kígyót kellett tartanom és elismételnem egy szöveget, amit a pap mondott.
2023. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
71%
DC-10-esekre hasonlító gépeken vonulnak be amiket Xenu nagyúr vezet, hogy aztán vulkánokba dobálja a résztvevőket. Hagyomány még, hogy Tom Cruise-zal bezárnak egy szekrénybe és csak akkor jöhetsz ki ha L.Ron Hubbard reinkarnációja azt mondja jó színész vagy.
2023. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A szeretett párod miért nem kérdezed?
2023. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Milyen módszerrel ismerkedsz?
2023. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az intelligens, építő válaszokat.

Gőzötök nincs a szcientológiáról. Egy érdekes önfejlesztő módszer, bár ahogy minden vallásban, itt is vannak fonákságok. Xenuban senki nem hisz a szci ismerőseim közül, a neten hülyeségeket írnak róla.Barárnőm sem az elvakult fajtához tartozik.

Csak az írjon, aki tud érdemben hozzászólni!

2023. okt. 16. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Döntsd már el, hogy vallás vagy módszer.
2023. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Esküvőn békát kell enni. Alapszertartás része.
2023. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha csak üres fröcsögés a válasz, az két dolgot jenenthet: vagy össze-vissza olvasott az illető különféle rémhírt a net-en. Vagy valamit hallott az ismerős ismerősétől, de nem biztos, hogy hiteles forrás.

Amennyiben csalódott, volt szcientológus vagy, akkor meghallgatom a véleményed.

Egyébként nem kell engem félteni, alaposan tájékozódom, mibe megyek bele. Nem óhajtok a szci szervezetben részt venni, milliókat költeni rá, de elismerem, hogy érdekesek a könyveik, a módszereik.

A barátnőm meg szeretem annyira, hogy megteszem, amit szeretne.

Ha katolikus esküvő lenne, senki sem botránkozott volna meg a kérdésemen, noha számtalan pedofil pap, és álszent keresztény létezik.

2023. okt. 16. 14:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem óhajtok a szci szervezetben részt venni, milliókat költeni rá"

Senki nem úgy indul neki.

2023. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Meghánytatják egymást a felek.
2023. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!