Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem hiszek a természet feletti...

Nem hiszek a természet feletti dolgokba keresem a logikus magyarázatot ismerős vett egy házat, mesélte ne ijedjek meg vannak furcsa zajok csak nevettem viszont valoban, lèpkedèsek, kulcs csörgès kaparás kopogás láttam egy macskát bent?

Figyelt kérdés
Hajolok le hogy megsimogassam de nem volt addigra ott , kérdezem van macskajuk? Megszólal ne hülyèskedjek hogy én is látom párja állandóan macskákat lát bent volt hogy 5-öt mi a franc lehet?
2023. okt. 16. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megmondtam, hogy ne keress!


- A macska -

2023. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Vekem hasonlo vollt csak nállunk kutyával. Bemegyek a házba játszottam kicsit a kutyával jó húsos német juhász. Mondom haveromnak te a kutyád egyre nagyobbakat harapott a játékba. Mondja erre Miről beszélsz Eszter millyen kutya???

A frász is elkapott. Aztán rá adásul láttuk hogy a hâtsó kis ajtó nyitva volt. Szellemkutya vajon?

Szkeptikusok azota de tudnak rá magyarázatot mondani.

2023. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.

Az az a penésszel kapcsolatos megfigyelés még vitatott. Oda is van írva.


Arra persze egyik hű de tudós szkeptikus sem fog értelmes választ adni, hogy ha a penésztől hallucinálnak, akkor miért lát két egymástól független személy különböző időpontokban éppen macskát.

2023. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egyik hű de tudós szkeptikus sem fog értelmes választ adni, hogy ha a penésztől hallucinálnak, akkor miért lát két egymástól független személy különböző időpontokban éppen macskát."

. Nagyon egyszerű a válasz: nem igaz a történet.

2023. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!