Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi szál tisztítás!...

Firu kérdése:

Szerelmi szál tisztítás! Végeztek már valakinek szerelmi szál tisztítást? Nem szerelmi kötést hanem szerelmi szál tisztítást? Ha igen akkor melyik évben és hogy alakult azóta...?

Figyelt kérdés

#szerelem #angyal #Szerelmi szál tisztítás
nov. 27. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem javaslom, hogy ilyesmire időt, energiát szánj. Többet ér, ha leülsz az aktuális pároddal, hogy átbeszéljétek mi van, vagy ha nem a párod, de szeretnéd, hogy az legyen, akkor is több értelme van megvallni az érzéseidet. Mert ez az egész tisztítás dolog vagy bejön, vagy nem.
nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Meg ha mindenkepp ezos modszert akarsz, elkepzeled a szalat es megtisztitod meditacioban ingyen is. Plusz az, amit felettem irtak...
nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ha bejön ez nem olyan veszélyes mint a kötés? Ez nem mágia. Állítólag ezt angyali segítséggel végzik.
nov. 27. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ilyesmit készített valaki, illetve szerelmi visszavonzást készített. Az én esetemben párommal nagyon durva dolog történt, egy rosszakarónk először kötést tett rám és sikertelenség miatt megátkozott minket. De ez is csak a kezdet után 1 évvel derült ki, addig senki nem értette. Párom egyik pillanatról másikra paranoid téveszméket kezdett gyártani rólam és ghosting-olt. Én tudtam, hogy ez nem normális esemény következménye. 2 éven át harcoltam és ezt most így csak röviden írom le.

Tavasszal találtam valakit, aki rúnamágiát és rúnavédelmet készített. A mágiamaradványokat el kellett ásnom rúnával és ahhoz még én is fektethettem energiát. Azt éreztem. Egyébként sámán-médium vagyok, tehát vannak képességeim. Viszont az átok leevett rólam mindent. Sokan tudtak engem tisztítani, páromat már nem tudták vagy kóklerkedtek. De aki csinálta ezt a rúnamágiát, ő sem volt teljesen elégedett és akkor még párom nem tért vissza. Nem akart mást csinálni, mentem tovább. Ellenben azt többen mondták, hogy lassú tisztulás zajlik és valamilyen szerelmi mágia jó lenne. Ám kötést semmiképpen sem akartam.

Aki csinálta a szerelmi mágiát: Titánia Titanilla. Semmiképpen nem konkrét kötést akartam amúgy és őt találtam így.

Párom bűntudattal tért vissza, váratlanul jött az ajtóm elé, azóta együtt élünk, eltűnt az elmebaj, megszakította a kapcsolatot rosszfiúkkal. Élő bizonyíték az okkultizmus létezésére. Viszont nem szeret beszélni erről és a 2 évről kezdi is elveszíteni az emlékeit.


35/F

nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Grimfox ***** válasza:
60%
Ha angyali segítséggel végzik, az is mágia. Az angyalokkal való kapcsolatfelvétel is mágikus cselekvés. Ha valóban angyalok segítségével végeznék, akkor lenne sok olyan eset, amikor az angyalok nem hajlandók segíteni, mert az adott helyzetben jobb, ha nem avatkoznak be.
nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Én a szerelmi szálam minden nap megtisztítom. Pláne, ha a szerelmem kívánja a szálamat. Nem kell angyal csak egy jó tusfürdő.
nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ugyanolyan kitaláció ez, mint a fekete esküvő.

csodálom, hogy grimfox ilyesmiket ír és pláne, azt hogy 100 százalékos a válasza. Bár amikor én angyalokkal jövök nekem is 100 ad az itteni felület.

a szerelmi mágiák is inkább a felektől függ. pl. egy nő szerelmrs vkibe, szerelmi kötést csináltat. de balül üt ki, ha a kiszemeltje inkább szexuálisabb beállítottságú vagy ha aki kötötte az szexuálisabb beállítottságú vagy máshogy képzeli a szerelmet stb.


az ilyen mágiákat jobb egy semlegessel elvégeztetni, azaz egy aszexuálissal. vagy magad végzed el.


de ez a szerelmi szál tisztítás nem létezik. eleve a szerelem egy pozitív energia. vannak akik ártó céllal vetik be, de az is olyan, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja.

nov. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem aki a mágiát csinálta ő angyalokkal dolgozik sztem ő ért ehhez
dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4: kamugép nem így kell magad hirdetni népszerűsíteni.
dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem csináltak, miért?
dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!