Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reiki közben volt hogy már...

Reiki közben volt hogy már kihasználtátok azt a tiszta örömteli teret arra hogy elcsábítsatok valakit?

Figyelt kérdés

dec. 2. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
tessék?
dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem
dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

kihasználni?

ez mennyire tünik korrektnek szted?

vissza kérdezek, te mennyire éreznéd magad jól és örömtelien, ha valamit szándékosan használnának ellened?

egyébként a kérdésedre a válasz az elszenvedő nevében, ezek csak pillanatnyilag hatnak, és ha az illetőn nem érzékeli ezt a manipulációt akkor azzal bárki bármit csinálhat, ellenben ezekre rá lehet jönni, hogy mi folyik az adott pillanatban, legalábbi engem nem csábitanál el, egy ilyen helyzetben :-)mert átlátnék rajtad

dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
#3: a Kérdező erre fixálódik rá, hogy már sokadik kérdést ír ki arról, hogy reiki kezelés közben szexelne mással...
dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
4es értem, de én pedig azt irtam, ha őt kihasználná valaki, neki hogy esne, ennek függvényében varázsolgasson :-)
dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sokan kihasználják ezt, ahogy a főnök beosztotti kapcsolatot, a masszázst és minden szorosan közösen végzett tevékenységet.
dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
van egy olyan szép szavunk, hogy választás, azt választom, hogy áldozat leszek, vagy nem leszek, eldönthetem, Nincs olyan, hogy véletlenül lettem áldozat, dehogy, eldöntheti, hogy hagyja magát elcsábitani vagy sem, ha belemegy akkor az ő választása, tehát hajrá, engedélyt kaptál arra, hogy
dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon egyszerű ez az áldozat szöveg. Ettől sokkal bonyolultabb a szitu
dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8 minden annyira bonyolult amennyire annak látod
dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne élj vissza ezzel. Ez a pokol egyik kapuja testvér.
dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!