Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs olyan érzésetek hogy...

Nincs olyan érzésetek hogy akik beszólnak, vagy átvertek, vagy kihasználtak titeket azokat legszívesebben lelőnétek?

Figyelt kérdés
Néha eszembe jut milyen lenne lelőni azokat akik szemetek velem szemben,de úgysem tenném meg ez csak egy érzés,vagy lelőni azt aki kihasznált és jobb élete van mint nekem.Legalább egyel kevesebb lenne,de sajnos nem lehet ilyet csinálni.
2011. ápr. 26. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg: őérte is annyit kapnál, mint egy rendes emberért.
2011. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen érzésem lenni... De persze sose tenném meg, csak magamnak ártanék vele.
2011. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is szokott .olyankor bánom hogy nem a középkorban vagyunk. ott tuti leütötték volna egymást az emberek.
2011. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem lelőném, hanem bevernék egyet neki. =D


Ez az érzés nem tart sokáig, csak a csalódás pillanataiban, aztán elillan.

Soha nem ütnék be ellenben senkinek, hiszen csak magamat bántanám vele.

2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, az túl gyors és túl fájdalommentes halál.
2011. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dehogynem:) de nem tenném meg mert nem akarok én börtönbe menni.Csak elképzelem milyen lenne :D
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt a frusztráció. Nagyon rossz. CSak úgy szabadulhatsz meg tőle, ha nem ítélkezel. Ha valaki beszól, gondold ezt: szegény, nem tud ennél okosabbat tenni. Vagy még jobb, ha nem is figyelsz oda, vagy nem is érdekel. Legyél tudatos. Érezd, hogy téged nem lehet megbántani, mert te tudod, hogy nem állsz egy alacsonyabb talapzaton annál, mint amilyenen ők állnak.
2011. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ÉN szinte naponta kiakarom őket nyírni szépenassan eggyenként talán egy szép napon meglessz
2011. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BlackSword ***** válasza:

Nem... Mert nem vagyok én állat... Ember vagyok, és nem engedhetem meg magamnak, hogy olyan emberek szintjére süllyedjek, mint azok...

Van is egy mondás: Öleld meg az ellenségeidet, és meglátod mennyire tehetetlenek lesznek...

2011. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ember is állat
2011. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!