Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet azon túllépni, ha...

Hogy lehet azon túllépni, ha ez embernek egy éven át hazudtak, kihasználták, és a megbánás legkisebb jelét sem mutatja az az ember, aki ezt tette?

Figyelt kérdés
Teljesen közömbös, kiderült minden, megrántotta a vállát, és továbbállt?
2023. júl. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leszaromtablettával. Jó nagy adaggal, naponta sokszor.


Továbbállt, tehát teljesen mindegy, hogy bánja-e vagy nem, nem vele kell foglalkoznod, hanem saját magaddal. A saját választásod, hogy boldogan akarsz-e élni vagy azt várni, hogy hátha majd megbánja.


Egyébként is, az is lehet, hogy bánja (majd valamikor), csak nem tudsz (majd) róla, mert továbbállt. De tényleg teljesen mellékes, hiszen semmivel sem lennél előrébb, ha tudnál róla, hogy bánja, attól még ugyanúgy megtörtént volna, hogy hazudott és kihasznált, ez a része a történetnek attól még nem válna meg nem történtté.

2023. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vannak

[link]

is.

Ha valaki bolond, valaki primitív, az nem a te problémád.

Szar dolog, de néha tudomásul kell venni, hogy vannak beteg emberek.

Nekem egyik fiatalkori szerelmem sem volt normális. (Mármint nem primitív, de mentálisan bajos, szép nő, ránézésre senki nem hitte volna, én meg pláne tapasztalatlan voltam.)

2023. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Jól összekevertem a betűket, de ez bor probléma is.
2023. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt kell nézni az egészben, ami jó:

- csak egy évig

- továbbállt, nem rontja itt tovább a levegőt

- végre vége

- a következő kapcsolatba már okosabban mehetsz majd bele.

2023. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!