Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy jó nőt kezelek és...

Ha egy jó nőt kezelek és feláll attól még aramlik a reiki energia a petefészkébe vagy az en sexualis energiam áramlik?

Figyelt kérdés

#Reiku
dec. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A tiéd áramlik.
dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy egyszerre hány csakrát tudsz megnyitni.
dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Azt ondónak hívják.
dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Amennyiben erekciód van kezelés közben, akkor eleve nem a reikire figyelsz, hanem a "jó nő" testére és a saját ezzel kapcsolatos érzelmeidre, gondolataidra, elmetartalmadra.

Nekem is van reiki I és II beavatásom, de évek óta nem használom, mert észrevettem, hogy csak az alsó burkokat piszkálja, holott sokkal fentebbi csakrákkal kéne foglalkozni.

Mindenesetre én nagyon nem örülnék annak, ha engem gyógyítana valaki és közben felállna neki. Eleve, ahogy írtál az egész helyzetről, megkérdőjelezi a szándékodat.

Mi a szándékod, a gyógyító kezelés vagy az, hogy jó nőkkel kapcsolatba kerülj?

Ne testként tekints rá, ő nem egy tárgy. A kéjvágy nagyon alacsony tónus és sok mindent elárul rólad.

Magadra is testként tekintesz.

Inkább először magaddal jöjj tisztába. Ha nem tiszta a szándékod, akkor nem tudsz tiszta csatorna lenni.

dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
4esnél a pont.
dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es: nyilván el kell választani a reikit a szexuális energiától. Az is természetes, hogy nem örülnél, ha ilyen szándékkal kezelne téged valaki. Azonban két dolgot szeretnék hozzáfűzni:


1: a szexuális energia cseppet sem alsórendű dolog. Eleve az élet keletkezésével, művészettel és más "magasrendű" területtel kapcsolatos. Régóta dolgozok szexuális energiával, és ha tudatossággal párosul, csodákra képes.

2: normál esetben a szexuális energia nem zavarja meg a folyamatot. Ha a kezelő eredendően jó szándékkal közelít, csak történik egy testi reakció amire nem számított, az energia továbbra is megfelelően működik. Ez nem fogja érinteni a kezelt személyt. Ha viszont a kezelő szexuális céllal közelít, az más helyzet. Ezt viszonylag könnyű elkerülni, szinte azonnal megérezhető, ha nincs olyan tudatalatti csomagod, ami ezt másként akarná.

dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!