Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan manifesztáljak jobb...

Hogyan manifesztáljak jobb életet??

Figyelt kérdés

dec. 16. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A mostanit hogyan manifesztáltad?
dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Sok sok tanulással és munkával. Ez az egyetlen módja.
dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
39%

Így a kérdés alapján sok fantáziát látok a kérdésben. Magam már gyerekként elképzeltem, hogy a magam ura leszek, nem kell főnök. Úgy is lett, de azért odáig vezetett egy fizikai út.

Ezt értheted szó szerint, a fizikában nőttem fel, nem pedig ezoterikus áltudományos fantazmagóriákban, ami nem vezet sehová.

Noha közben én is összefutottam ilyen reinkarnációs, manifesztációs blablákkal (fiatalabb korban nyitottabb az ember sok hülyeségre is), de az ezotéria könnyen kikezelhető. Rajtam átment szövődmények nélkül, mint a bárányhimlő.

dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
"Így a kérdés alapján nem sok fantáziát látok a kérdésben" (sikerült törölni véletlenül egy szót).
dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A fizikai világba fizikai dolgok vannak. A mentális világban van tamadas és kell védekezni. Mindenkit át kell hívni aki nem dőlt be a propagandának. A végén az itteni Főnöknel személyesen jelentkezni.
dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Gondolom beszippantott P. Zs. manifesztációs és varázsló kuruzsló extrém optimista videói. Sajnos az van hogy nem lehet manifesztálni, amit annak gondolsz, az nem más mint hogy fókuszálsz egy dologra, amit más esetekben nem is vettél volna észre! Ma reneszánszát élik az önjelölt kócsok, megmondóemberek, akik a reményt árulják, de biztos nagyon felemelő érzés ál-optimistaként megváltani a világot. Hmmmm, nem leszel gazdag, nem lesz jó nőd vagy pasid, nem lesz menő vállalkozásod, nem lesz 100 milliós autód, nem esik be az ablakon egy világ körüli út sem. Persze baromira jó hinni a munka nélküli siker délibábjában, de ez a világ hús-vér, 3D-s, anyagi. Ez van, de erre majd te is rádöbbensz idővel.


Az én sikerm és csodám akkor kezdődött, amikor rájöttem hogy a csoda az maga én vagyok. A gondolataimból hoztam létre a valóságot. Tudod úgy hogy felemeltem a s*ggem, tanultam, alapanyagokat vásároltam, gépekbe fektettem, kitanultam a kezelésüket, marketinget tanultam. Biztos ezt is csak manifesztáltam!


Tudod az olyan kamu videók amikre rá vagy gerjedve, azok arról szólnak, hogy a palimadarakat beetetik, majd rátok sóznak ilyen-olyan terméket vagy tanfolyamot. :D Hát ők meg belőletek manifesztálják a jó életüket. Erre idővel mindenki rájön, gondoltam csak szólok erről. Van vagy 30 év előnyöm veled szemben, igen sok lelkes ember rádöbbent arra amiket fentebb írtam. Szerinted amiben te annyira hiszel, az újkeletű? Látsz te magad körül annyi sikeres és gazdag embert? Óóó igen, ők nem ismerik a manifesztációs titkot! :D


Tudod mit, költs vagy 2 milliót a mesére, addig úgy sem józanodsz ki! :)

dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Grimfox ***** válasza:
Vákicsit! P.Zs-nek tényleg vannak ilyen videói? Manifesztációról? Tényeg bármit megtesz pénzért...
dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kit értesz P. Zs. alatt? Én egy nőről beszélek.
dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Grimfox ***** válasza:

Ah, bocsi. Valaki másnak is ez a monogrammja, és általában így hivatkoznak rá itt. Volt hogy moderálták a kommentet, ahol kiírták a nevét, a new age irányzatot, amit kitalált meg nem lehet leírni, nem küldi el úgy a kommentet.

A korábbi kommentem akkor tárgytalan.

dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Oké, van ez így. Engem inkább az szokott zavarni, hogy ma mindenki önmagára akasztja az általa vágyott titulust, aztán nyomják a sok áltudományos marhaságot. Persze, mivel optimista, világmegváltó és önfejlesztő mázzal öntik le, így pillanatok alatt ellepik őket a rajongók. Én inkább ebből azt szűröm le, hogy a társadalom zuhanórepülésben van, mert kapaszkodnának a legutolsó szalmaszálba is. Ez az ál-optimizmus meg a gyakorlatban a gyűlölködést, széthúzást és az egót szolgálja. Sajnos ezt a saját bőrömön is tapasztalom, mert a jóemberkedés és mindig optimista vagyok álarc mögött 99%-ban egy sérült lélek lakozik. Elég csak egy szikra hogy robbanjon. Pont ezért tartom veszélyesnek az olyan önjelölt messiásokat, akik megváltást hirdetnek, gyakorlatban meg pénzt akarnak keresni filléres mesékkel. Ráadásul az ég világon semmi egyediség sincs bennük, copy-paste.
dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!