Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire véljem ha az elhunyt...

Mire véljem ha az elhunyt anyukám képe így jelenik meg előttem?

Figyelt kérdés

1. Még egy éve sincs hogy hirtelen elhunyt anyukám (nagyon közel álltunk).

2. Már évek óta tudatosan álmodok, és az elmúlt időszakban egy (ébrenléti) gyakorlásnak köszönhetően álmomban mindig tudom hogy álmodom.

3. = van egy többé kevésbé visszatérő álmom; az alap mindig az, hogy anyukám ott van, és mondom neki hogy ez csak álom, nem lehet itt, mire ő azt mondja hogy de, ő valós. Egyszer az elhunyt testvérem is vele volt, egy szobában voltunk, mondtam nekik hogy ez csak álom.

Gyakran előfordul az is, hogy anyukámmal beszélgetek, és nem csak szavakat, hanem rendesen beszélgetünk magyarul, az ő hangjával és az enyémmel.


Magamról: nem vagyok ezotérikus típus, két lábbal állok a földön, még a horoszkópot se olvasok. Csak az álmaimmal szoktam “játszani”, mert jól esik.


dec. 17. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Arra véld,hogy az anyukád energetikailag kapcsolódik még hozzád.Energia nem vész el,csak átalakul.Ez az elhunytak esetében is így van.Ebben persze lehet hinni vagy nem hinni.
dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
24%
Vissza kéne fogni az anyagot
dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 ha tényleg valós lenne akkor biztos hogy többet mondott volna az anyja az álmában.

Kicsit részletesebben is el mondhatnád mert ez érdekes, nekem nincs semmi tudásom ebben, de ha te tudod hogy egy álom és irányítod(?) Akkor hogyhogy nem azt mondja az anyukád mint amit te gondolsz?

De lehet hogy a tudatalattid akarja azt hinni hogy ez valós

Nekem ez így kívülről kicsit félelmetesnek tűnik.

dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ez csak álom, nem lehet itt"


Miért "csak"?

Ott lehet, mert ott van.


Úgy is beszélgethetsz "vele", ha tudod, hogy álomban vagy.

Persze én nem tudom, hogy ilyenkor kivel/mivel beszélgetsz, az álmok igazi mibenlétét sem ismerem, ennek ellenére amíg álmodsz, elfogadhatod ami ott történik, annak tudatában, hogy hamarosan ébredsz.

dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!