Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyukám elhunyt a múlt hónap...

Anyukám elhunyt a múlt hónap végén, és apukám azóta álmodik vele. Anyukám sokszor kérdezi, hogy mikor indulnak haza, stb. Ez az álom mit akar üzenni?

Figyelt kérdés

Apukám álmában azt mondja erre hogy még nem tud menni, még dolga van. Valamint azt is álmodta, hogy kereste anyukámat aki hazaküldte hogy neki dolga van még, de apum menjen haza mert lassan sötétedik.


Sok olyat olvastam ha egy halott magához hív az álomban az nagyon nem jó előjel és emiatt aggódom...



2022. okt. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Semmit.


Itt nem is az van, hogy anyukád hívná apukádat, tehát nem kell aggódnod.

2022. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam, hogy halottal nem szabad elmenni álmunkban, hogy igaz-e vagy csak babona nem tudom.

Szerintem anyukád hiánya okozza ezeket az álmokat, majd idővel jobb lesz.

Őszinte részvétem nektek !

2022. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Az álmok nem ezoterikus téma. Nem kell belőlük következtetést levonni. Egy elhívós álom nem azt jelenti, hogy ő is meghal. Csak annyit mutat, hogy hiányzik neki, mivel útjaik el kellett, hogy váljanak.
2022. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Ezek tipikus álmok gyászidőszakban. Nem kell félni tőlük. Az agynak fel kell dolgoznia, hogy valaki, aki évekig, évtizedekig életünk része volt, már nem jön többé, és te se mehetsz hozzá.

Azért tartják rossz ómennek, mert vannak olyan emberek, akiknek szó szerint megszakad a szíve, mert annyira nagy trauma számukra a társuk elvesztése. De nem hiszem, hogy az álom és a gyors halál között valós összefüggés lenne.

2022. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🥺
2022. okt. 17. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!