Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Működik a szerelmi manifesztálás?

Működik a szerelmi manifesztálás?

Figyelt kérdés
dec. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelni és bevonzani valakit? Ha erre gondolunk, akkor valamikor igen. De ez balul is elsülhet. Például van a Titok könyv, amiből régen rosszul vonzottam be valakit és saját magamat megkötöttem. De ezt csak évekkel később tudtam meg, akkor még spirituális sem voltam. Fogékony voltam az irányra vagy éreztem előre, de még konkrétan nem találtam rá. Csak az a hülye könyv került elém és rosszul csináltam a bevonzást. A közvetlen közelemből találtam valakit, aki az esetem. De csak 2 hétig tartott a románc, számára furcsa indokokkal nem működött, én másfél évig "gyászoltam". Utána is csak 2 év múlva jött valaki, nekem szerintem alapvetően ilyen sokáig senki nem lett volna a sorsomban. Ha jók az információm, ezt az illetőt ismernem sem kéne. Később próbáltunk beszélgetni, mikor már túl voltam rajta. De az is semmilyen lett.
dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szerelmi kötés is bőven balul sülhet el. Több benne a negatív, mint a hasznosság.
dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mintha odanadagolyolt volna.
dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én tiktokon találtam egy módszert, az a lényege, hogy le kell írni pirossal egy kis papírra a "személy" nevét, összehajtani ahányszor tudjuk és kimondani 3x a nevét. Volt hozzá egy ilyen arkangyalos szöveg és be kell tenni a párnánk alá. Ezt meg kell ismételni 7 napig vagy ameddig nem jön be gondolom. A videó alatt voltak hozzászólások, hogy 2 nap után rájuk írt. Ez tényleg csak ilyen 2 hetes átmeneti?
dec. 18. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Két szempontból nem tartom jónak. Egyrészről kissé az energia vagy szabad akarat manipulálása, de másrészről ez valóban nem örök hatásúnak tűnik. Bár fel lehet kelteni érdeklődést, de szerintem nem jó játszani vele. A saját esetemhez hasonló válhat belőle, hogy csúnya koppanás.
dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam sokáig csomó variációba de semmi nem történt.utána csináltattam exemre mágiát az volt ami egyedül bejött
dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!