Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon 90 éves. Demens nagymama...

Vajon 90 éves. Demens nagymamam latja a szellemeket?

Figyelt kérdés
vagy csak beszel össze vissza hogy ott all 2 ember kozbe meg senki sem all az ajtoba ő megbalta arcal igen ott all egy ferfi meg egy nő.

dec. 22. 22:21
1 2 3
 1/21 Grimfox ***** válasza:
79%
Nem valószínű. A széteső szellem csökkenti az észlelési képességet, és az észlelt dolgok értelmezésének képességét. Gyakori, hogy ez egyfajta regresszióval jár együtt, a múltbeli események kezdenek felbukkanni, félig álomszerűen, de mégis ébrenlét során, keveredve a valósággal.
dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

"A széteső szellem csökkenti az észlelési képességet"


Az "eltakarási/kiszűrési" képességet nem csökkentheti?

dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem ezo kategória

Demens emberekből már bármit ki lehet nézni

Ez is csak mutatja hogy mennyire undorító ez a körforgás és mennyivel jobb lenne ha szépen mindeki eltávozna mielőtt egy ilyen demens múmia lesz belőle


Az enyém még nincs 90, de már évek óta össze vissza beszél, de szerencsére arra még emlékszik hogy ő a legjobb ember a földön és mindenki más az alattvalója és senki nem szenvedett annyit mint az ő szerény lelke...

dec. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Ténylegesen lát ott embereket, de nem azért mert érzékelné a szellemeket, hanem mert hallucinál. Ez nagyon gyakori a demens betegek körében. A hallucinációnak önmagában nincs ezós "oka", mondom mizdezt úgy hogy én is jártas vagyok benne.

A pszichés/mentális betegségeket külön kell kezelni az ezotériától, általában szervi vagy egyéb ok áll mögötte.

dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Grimfox ***** válasza:
82%
2., ez csak saját vélemény, és tapasztalat, de szerintem semmi sincs kiszűrve, eltakarva az ember számára. Az ember az, aki képtelen észlelni, és meg kell edzenie a szellemét, érzékenyebbé kell válnia, hogy képes legyen a szellemi természetű dolgokat felfogni. A demencia ennek az ellentéte.
dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat😊
dec. 23. 14:37
 7/21 anonim ***** válasza:

"de szerintem semmi sincs kiszűrve, eltakarva az ember számára"


Grimfox, te művelt ember vagy, bizonyára olvastál a vikshepa shakti és az avarana shakti fogalmakról.

dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Grimfox ***** válasza:
Olvastam róluk, de ahogy írtam, a saját megközelítésem valamennyire eltér.
dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy demens nem kell teljesen hülyének nézni.
dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs hulyenek nezve de sajnos nincs nagyon tiszta pillanata nem kívanom senkinek hogy ezt megismerje hogy milyen is ez amikor nem ismer meg es olyanokat beszel ami nincs ott es sajnos sosem volt ott😟
dec. 23. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!