Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kutyák látják a szellemeket?

A kutyák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés

Édesanyám halála óta a kutyáim néha ránéznek egy pontra és nagyon figyelnek. Odanézek, de nem látok ott semmit. Most az előbb is az egyik kutyám épp alszik és a másik pedig hirtelen odanézett egy pontra és nagyon figyelt és követett valamt a tekintetével. Többször is odanéztem és nem láttam semmit.


Édesanyámat láthatja esetleg? Ilyen előfordulhat? Itt volt az előbb és látta?


dec. 3. 19:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
71%
Egér van a házban.
dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
20%
Az enyém nagy szemű, kis zöld lényeket hord haza.
dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Akkor a válasz a kérdésemre nem.


Köszönöm a hozzászólásokat és további szép estét!

dec. 3. 19:31
 4/53 anonim ***** válasza:
64%
5. [link]
dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim válasza:
63%

Kérdező!

Először is őszinte részvétem, másodszor pedig én szeretnék elnézést kérni az eddigi kommentelők nevében (kivéve az első). Sosem értettem, hogy olyannak miért kell válaszolni, aki képtelen a kérdésre érdemben reagálni. Legviccesebb, hogy nagyon okosnak képzelik magukat ezek az egyének, holott épp azt nem fogják csak fel, hogy senki sem kíváncsi a szánalmas véleményükre. :)


Kérdésedre válaszolva: Elképzelhető, de úgy gondolom nincs olyan élő ember, aki megtudná mondani, hogy valóban így van. Mint ahogy azt sem tudja senki sem megmondani neked biztosan, hogy mi van a halál után. Tudom, nehéz lehet most neked, de úgy gondolom okkal nem tudjuk, éppen ezért nem is kell ezzel foglalkoznunk míg élünk.


További szép estét! :)

dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
32%
Értem hogy érzelmes időszakodban vagy de a józan eszedet ne veszítsd már el te jó isten🤦
dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
7, nagyon szépen köszönöm!!!!!
dec. 3. 19:41
 8/53 A kérdező kommentje:

Bocsánat, közben a 7-ből 6 lett, szóval neki köszönöm!!!!


"Kérdező!


Először is őszinte részvétem, másodszor pedig én szeretnék elnézést kérni az eddigi kommentelők nevében (kivéve az első). Sosem értettem, hogy olyannak miért kell válaszolni, aki képtelen a kérdésre érdemben reagálni. Legviccesebb, hogy nagyon okosnak képzelik magukat ezek az egyének, holott épp azt nem fogják csak fel, hogy senki sem kíváncsi a szánalmas véleményükre. :)



Kérdésedre válaszolva: Elképzelhető, de úgy gondolom nincs olyan élő ember, aki megtudná mondani, hogy valóban így van. Mint ahogy azt sem tudja senki sem megmondani neked biztosan, hogy mi van a halál után. Tudom, nehéz lehet most neked, de úgy gondolom okkal nem tudjuk, éppen ezért nem is kell ezzel foglalkoznunk míg élünk.



További szép estét! :)"

dec. 3. 19:42
 9/53 Irdatlan Infláció válasza:
94%
Nem
dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
30%
Nekem úgy tűnik te látsz szellemeket...
dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!