Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemeket, rég elhunyt...

Szellemeket, rég elhunyt családtagokat látok! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tudom most mindenki azt fogja irni hogy alvászavar, meg csak bebeszélem magamnak...de mi van ha 8-9 óra alvás után megyek az utcán és valami megfogja a vállam de még csak fa sincs a közelemben? (A hajam rövid úgyhogy az sem lehetett.) Ha elmennék egy pszichológushoz és elmondanám ezt neki tuti hogy a pszichiátrián kötnék ki pedig oda kivánkozok a legkevésbé. Skrizofén sem vagyok (bocsi ha rosszul írtam). Van nem egy sztorim is de most csak a legmegrázóbbat írom le. 2018.08.15. Kollégista voltam amikor barátnőm elment mosdóba én pedig aludtam reggelinél mondta hogy amikor visszaért a WCről egy férfi ült az ágyamon és engem nézett ahogy alszom, nem akartam elhinni mert a fiúk egy szinttel lentebb voltak és a szinteket estére bezárták. Ám 16-án este én mentem el mosdóba és amikor visszaértem ott ült az ágyamon az a férfi amikor megláttam tudtam hogy a papám az aki a születésem előtt 5 nappal halt meg soha nem ismertem de képeken láttam már és ő volt az nem tudom hogy miért volt ott de utána 2 napig nem mertem elaludni. Érdekelne hogy kinek volt hasonló élményben része.

De azóta több furcsa megmagyarázhatatlan dolog történt pl: a kulcsra zárt szekrény kinyílt, az asztal közepéről leesett a bögrém miközben én az ágyamban feküdtem és csak én voltam otthon, a villanykapcsoló lekapcsolt nem elment az áram hanem a kapcsolót lehetett hallani amint lekapcsolódik, megmozdult a székem, esténként egy sárga szempárt látok az asztalom mellett van kutyám de ő mellettem feküdt úgyhogy ő nem lehetett más állatom a kutya miatt nincs anyukám pedig már rég aludt a másik szobában.



#Kísértenek
2020. ápr. 24. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha te mondod, elhiszem.
2020. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És csak ült, vagy mondott is valamit?
2020. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Lehetséges,persze.Velem is volt már.Tudom,zavaró,de igyekezz nem foglalkozni vele.
2020. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
55%

Hiszek neked. Velem is sok sok fura dolog történt. A legutolsó esetek pár éve voltak kértem hogy hagyjanak békén, meg imádkoztam. Azóta nyugi van és lesz is remélem.

Ha zavar te is próbáld ki, ha nem válik be akkor viszont segítséget kellene kérned.

2020. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ezek létező dolgok. Amúgy nem ezoterikus beállitottságú, és pszichésen rendben lévő emberekkel is megesik, feltéve, ha valamilyen módon nyitottak rá, és képesek az effaja érzékelésre.
2020. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, szerintem nem olyan rossz az a pszichiátria bármennyire is nem akarod. Nem normális ha olyan alakokat látsz akik nincsenek is ott. Többnyire mentális problémára utal ha tévképzeteid vannak. Szellemek sajnos nem léteznek pedig érdekes lenne.
2020. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked . Egyszer egy fekete alakot is láttam vonatról , nagyon megijedtem azt hittem elütjük. Az előttem lévő az ismerősöm volt és ő is kinézett az ablakon. Mikor meglátta hogy megijedek megkérdezte mi a baj, mire én mondtam neki te nem láttad azt a fekete alakot és az ő válasza az volt hogy nem. Én máig is tisztán emlékszem arra a pillanatra és rendesen stresszes leszek tőle ha rá gondolok. Viselj keresztet vagy tegyél feszületet a falra. Az hogy miért jelent meg lehet hogy fontos, akár figyelmeztethet valami rosszra vagy azért van ott mert valaki más ártani akar neked és próbál védekezni . Lehet ez a sárga szem nem a papád hanem az a valami ami ártani akar neked.

Ha szeretnéd én szívesen beszélgetek veled erről ;)

2020. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok pszichiátriára menni mert már voltam ott nem ez miatt. De ha e miatt kerülnék be tuti hogy úgy néznének rám mint egy őrültre.
2020. ápr. 25. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel a pszichiátriára nem mentálisan egészséges emberek kerüólnek be ezért érthető hogy nem is aként néznének rád. De csak ott tudnak segíteni ha olyan dolgokat látsz amik nem léteznek.
2020. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elhiszem
2020. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!