Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne az időutaz...

Ha lehetséges lenne az időutazás a múltba, hova mennél vissza és miért?

Figyelt kérdés
dec. 23. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
1970-be, hogy megnézzek egy Deep Purple koncertet.
dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Amerikai préri vadnyugat 1830.-1900.-ig kb.

Vagy egy földművelő farmer szeretnék lenni sok legelővel és földdel ahol a marhákat birkákat legeltetném vagy útonálló bandita és járnám a bandával a környékbeli kocsmákat bordélyházakat napközben majd ha keményre ittuk magunkat a gabonapárlattól meglátogatnánk pár postát bankot ha keményebb kihívás kéne akkor egy postakocsi vagy vonat lenne a meló.

dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen korszak van, de pl valamikor az ókorba, amikor az nagy ókori építményeket még új korukban lehetett látni.
dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A 80-as, 90-es évekbe, akkor szívesen lettem volna goth tini, mondjuk Nyugat- vagy Észak-Európában vagy Amerikában.
dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ókorba. Egyiptom, Görögország, Római birodalom. Néhány napra. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehetett akkor az igazi élet.
dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
A 20. század elejére megölni Hitlert és/vagy Sztálint.
dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az univerzum legeslegelejre, a kezdetre amikor nem volt ter-ido, de hat ezt nem lehet teoretikusan sem megvalositani a kerdesed feltevesebol fakadoan, szoval igy az en kivansagom ezt illetoen ertelmezhetetlen.


Ha egy fekete lyukba esnek bele, ott mar van terido csak elgorbul. Na az erdekes lenne, ha ott tudnek idoutazni.

dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus idejébe!
dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Minden olyan alkalomhoz, amikor a múltban valaki durván megbántott vagy gonosz volt velem és jól visszaszólnék, kiosztanám őket, mert utálom, hogy régen olyan balfék voltam és nagyon bánom, hogy nem küldtem el minden sz@r embert a bús pics@ba.
dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Történelmi távlatban a 19. század harmadik harmadába. "Boldog békeidők"

A saját életemben a 20-as éveim elejére. Akkor voltam a leggondtalanabb, a legboldogabb és a legjobb fizikai formában.

dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!