Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha elkezdtem nagyon furán...

Ha elkezdtem nagyon furán érezni magam, akkor az biztos hogy valamilyen nagyon rossz negatív változást jelent, tekintve hogy mikor legutóbb így volt akkor jött az amire soha nem gondoltam volna?

Figyelt kérdés

Ebben a pillanatban tört rám a gondolat ezért impulzus kérdés ez

Elkezdtem nagyon furcsán másképp érezni magam és amikor legutóbb ez volt akkor jött is egy olyan dolog amit senki nem tudott volna elképzelni.

Pluszban bejött egy új aggodalmam ma hirtelen ami problémák miatt a jövőben megvalósulhat és az rettenetes lenne

Ez ugyanolyan megérzés mint ami évekkel ezelőtt volt és bejött?(remélem nem) Persze csak utólag jöttem rá


dec. 26. 21:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném hogy hónapok óta nem láttam valakit online, ma a semmiből eszembe jutott és kb fél órája újra láttam…

Ez összefügg a fentebb leírt érzéssel?

dec. 26. 21:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen dolgok, de inkább szorongásnak gondolom.
dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ó hallod, hogy lehetne ezt megállapítani?

Lehet megérzés. Lehet nem az az összefüggés a megfigyelt dolgok között, amit gondolsz. Az is lehet, hogy sokminden aggodalommal tölt el, de felszínes a dolgokra a rálátásod. Apró jelek régi fájdalmakra emlékeztethetnek. Valami testi eredetű baj. Ezek akármilyen kombinációja. Stb.

dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát pont azért kérdeztem itt hogy kapjak segítséget mert én nem annyira vagyok otthon a témában.

Igen jellemző rám az aggódás, de nem tudom hogy most ez megérzés-e vagy sem és emiatt egyre rosszabbul vagyok.

Nem tudom hol máshol kellene segítséget kérnem ha nem itt.

dec. 27. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Pszichológus tud segíteni ebben.
dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez nem pszichológiai kérdés hanem ezoterikus
dec. 27. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen tudom. De ez nem ezotéria téma szerintem. Vannak fura dolgok, megértését, amik bejönnek. De amit leírtál, az utalhat szorongásra. Nem akartalak megbántani ezzel.
dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem volt bantas

De reménykedtem hogy itt talán többet tudnak a megérzésről érdemben mert én nem tudom eldönteni hogy szorongás vagy megérzés

Eleve a megérzés egy nagyon misztikus dolog nekem sajnos

dec. 27. 12:50
 9/12 anonim válasza:

Egyes számú szempont:


Nincsen olyan, hogy: "nagyon rossz negatív változást jelent".


Ahogyan a "jó" ugynúgy a "rossz" is csak a te gondolatod, a te ítéletalkotásod egy dologról, történésről, ami amúgy semleges.


Pld.: Egy kés....


- Ha a fiókban van semlegesnek gondolhatod... a kést

- Ha elvágja a kezedet, akkor sossznak gondolhatod.... a kést

- Ha használod, és segít a munkádban, akkor jónak godolhatod.... a kést...


PEDIG A KÉS, AZ CSAK KÉS :)


Ugyanígy vannak az élet dolgai, se nem jók, se nem rosszak...


Pld. Nagyon megbántanak téged, s még ki is nevetnek. Képzeld el azt, hogy te ebben a szituban a rajtad gúnyolódók felé fordulsz, Rájuk mosolyogsz, és valami ilyesmit mondasz:

- Amit mondtatok, tettetek az nagyon bánt engem és nagyon fáj is. De KÖSZÖNÖM NEKTEK, hogy rámutattatok egy olyan pontra, ahol még "gyenge" vagyok, ajol még meg lehet támadni engem. Igyekszem et a pontot megerősíteni önmagamban :)

Még egyszer köszi érte.


A valóság, természeténél fogva se nem jó, se nem rossz, csak AZ AMI.


Ha gondolod, akkor szívesen beszélgetek a témáról, kicsit több konkrétummal, mert általánosságban nem lehet válszolni :)

dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A valóság, természeténél fogva se nem jó, se nem rossz, csak AZ AMI."


Igen, te ilyet mondhatsz, mert akkor is ezt mondtad, amikor éppen nyílt töréssel ordibáltál és véreztél el az utcán. Szóval ez tőled hiteles kijelentés.

dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!