Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltások ki kényszerítése...

Az oltások ki kényszerítése érdekében elkezdték fokozni a negatív kampányt, gyűlöletkeltést és uszítást?

Figyelt kérdés

""A kib***tt oltatlanok miatt fogunk mind megdögleni!"


[link]


Az egészségügyisek, orvosoknál szabályos "agymosás" folyik, hogy a sok lélegeztető gépen lévő embert az oltatlanok juttatták oda, ők a hibásak!


Minden frusztrációjukat az oltatlanokon vezetik le? Már halottam olyat is egy orvostól, "hogy na csak ekrülne a kezem közé egy oltásellenes, majd megtudná..."


Nem értem miért hergelik az embereket egymás ellen, miért lesznek bűnbakok azok akik nem akarják felvenni a kísérleti vakcinájukat?

Sárga csillagot is ki fogják osztani, vagy lágerbe fogják terelni az oltatlanokat?


[link]



2021. nov. 17. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, fokozzák a hisztit és az uszító propagandát mert az értelmes, racionális érveikből már kifogytak.
Nem lesz negatív és uszító kampány,mert Orbán nem ilyen, ezt nem engedné meg.
Felesleges bármiféle kampány, néhány rendőr, két kényszerítő ápoló, egy orvos és bevan lőve a tisztelt oltásellens paciens.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeséget beszélsz, az oltatlanok nem jelentenek veszélyt senkire, csak saját magukra. Az oltottak is elkapják a vírust meg fertőznek.
2021. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Csak arra nem gondol senki sem, hogy az oltott is fertőz és EGYMÁST is tudják, el is kapják, nem is kevesen, és van aki ugyanúgy kórházba kerül, és lehet ki se jön.


Az immunrendszerre meg semmit nem bízunk, hadd gyengüljön el a fszba még jobban.


Homo Sapiens Stultus

2021. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

12 éve megy az uszító kampány és valljuk be szuperul működik.

Egyébként sem túl gerincesek egymással a magyarok.


Hátradőlve nézik ahogy egymás haját tépik. Ez volt a cél.

Addig nem idegeskednek azon mi van körülötte.

Terelik az emberek figyelmét.

2021. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépen megmutatkozott hogy milyen durván manipulálhatók az emberek a médián keresztül...

Akármekkora f@szságot mondhatnak a tévében, mindig lesznek jó páran akik feltétel nélkül elhiszik..



Ha bemondanák a tévében, hogy az oltatlanok bármelyik pillanatban felrobbanhatnak,

És én erre azt mondanám hogy ez hülyeség, rögtön jönne a válasz hogy: "JA MERT TE BIZTOS JOBBAN TUDOD MI???!!"

2021. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#1 Annyi a különbség hogy az oltás töredékére csökkenti a megfertőződés esélyét és a továbbfertőzését is.


Ahogyan az az összes többi kötelező oltásnál is működik.


Veszélyt az jelenti ha gyorsabban terjed mint azt fékezni lehet és az arra érzékenyek elkapják. Vagy nem oltható, vagy nem oltotta magát, és belehal. Mondjuk az idős szülőknél ez fokozottabb problémát okoz.

Vagy a család fenntartó hal meg aztán ott marad a maradék család egy kilátástalan hitelben.


Mindenki döntsön belátása szerint csak mérlegeljen.

2021. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Köszönöm szépen jól vagyok 2019 óta, 1x kaptam el akkor se vert le pedig tespedős sz@r ülőmunkát végzek 0 kondi mellett sajnos. Tudod nem görcsöltem rá sosem, ez is csak úgy jött akkor. És ment is. Párom nem kapta el, hozzátartozók nem kapták el, ismeretségi kör nem kapta el AZÓTA SEM, és OLTATLANOK. Problem?
2021. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#6 Hát amennyiben megtanulsz szöveget értelmezni akkor megbeszélhetjük. Szemmel láthatóan nem arra válaszoltál amit írtam.

Leírtam a száraz tényeket, amire te úgy válaszoltál mintha szándékosan valaki erőszakolta volna hogy oltsd be magad.

Amennyiben valahol így írtam kérlek szó szerint idézd hol. Szó szerint!


Tehát javaslom elolvasni, majd értelmezni azt amit olvastál, mielőtt válaszolsz.


Kicsit sem érdekel hogy elkaptad vagy sem, vagy körülötted bárki, az se érdekel hogy be vagytok oltva vagy nem. Mindenki sz@rik rá.

Szöveget értelmezni tudni kell a válaszoláshoz!


Leírtam hogy az első hozzászólásban első fele véleményes de a második fele egy kardinális baromság. Hátha így lejön.

2021. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"valaki erőszakolta volna hogy oltsd be magad." márpedig de, a munkáltatóm éppen ezt teszi, aki a csodálatos kormányunk.
2021. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

" Felesleges bármiféle kampány, néhány rendőr, két kényszerítő ápoló, egy orvos és bevan lőve a tisztelt oltásellens paciens"


Aki ezt jelölte, azt szívesen beoltanám úgy 30 centi mélyen legalább hátba... idióta barmok, anyátokat kényszerítitek ti!

2021. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!