Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ahrimáni erők a szellemiség...

Az ahrimáni erők a szellemiséget tagadó, materialista erők. Túlsúlyba kerülve összetömörülést, sűrűsödést, kikristályosodást okoznak. Ha ez túlsúlyba kerül a lélekben, az a testre kihatva rögösödést okozhat a vérben?

Figyelt kérdés
Rudolf Steiner szerint a jövőben az oltások az ahrimáni erők térhódítását fogják okozni. Ezt megelőzi egyfajta materiális szemlélet. Ez az oltással csak mélyül, ahogy a lélek fokozatosan eltávolodik a szellemiségtől. Elképzelhető, hogy ennek a lelki beállítódásnak a következménye egy összetömörüléssel, kövesedéssel, sűrűsödéssel, rögösödéssel kapcsolatos fizikai betegség lesz, ami az érhálózat, a szerv és végtag károsodásával is együtt járhat?

dec. 31. 19:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
igen
dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés és meglepően jól látod a dolgokat.
dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Grimfox ***** válasza:
55%
A lélekre semmilyen körülmények között nincsenek hatással az ahrimáni erők. A megszületett emberre talán, de a lélekben nem. Amiről te beszélsz, az a halandó világhoz tartozik, még ha nem is anyagi természetű, akkor is testi. Ezek kihatnak egymásra, ez tény, de az oltásoknak ehhez nincs közük.
dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
3# Téves mert az biológiai éteri részünkhöz lelkünkhöz tudatalattinkhoz és tudatba is beférkőznek . Ezért vannak tiltott veszélyes romboló szerek élelmek drogok tettek hatások de vannak epitő semlegesitők is .
dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Grimfox ***** válasza:
77%
Valószínű, hogy akkor nem ugyanazt értjük "lélek" alatt. Az ember halhatatlan részét semmi múlandó nem befolyásolja minőségében. Én ezt a részt értem lélek alatt.
dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szellemünk az én tudat , arra gondolsz az a spirit örök . A lélek az ego psziché az asztrál . A szellemünk az örök az nem semmisül meg , az egó lélek változik cserélődik lebomlik az asztralszférában . Az energetikai éteritásunk a beidegződés képi élő memória is változik megszűnik. Amikor hirtelen sokk ér halálfélelem akkor az étertest aktívvá lesz ekkor bepörög az életfilm . Ezek átfedésben vannak a testen át oda vissza , éter asztrál tudat és szellemen keresztül folyamatosan .
dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

A reinkarnació visszaszületés húsbakerülést jelent . Ez a jelenség a karmatannal bonyolult téma , komoly tisztánlátó nagy regi mesterekmisnerik. Az egyén a fejlettsége aktal érettség és a sorsa alapján kaphat betekintést a témában . Titkokat tartalmaz nem publikus

. A nagyon ismert hangos hirdetői részinfókkal rendelkeznek a tömeg divatmisztikum felületes és hazug . Az igaz hogy nagyon fontos dolgok kezdődtek 2012ben , nagy ciklusok indultak el bizonyos szférák bezárultak . Figyeljetek mert 2030 ra sok furcsa esemény lesz .

dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
21%

Vannak már korszerű vérhígítók is, nem csak az Aszpirin.

Idős rokon még orrvérzést is kapott tőle, mert túlhígította a vérét (csupán az orvos által felírt adaggal).

dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%
8@ Aspirin nem segít az oltási vérrögökre mert a vérben mérgezési gyulladás zajlik és salak képződik. Mesterséges kígyómarás , erre nem egyszerű patikai szer sem értágitó nem segít . A védőoltások mérgek, felesleges kártékony , az összes influenza hpv májgyulladás polio .
dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy gondolnám, hogy ha a lélekben túlsúlyba kerülnek ilyen erők, annak szerintem előbb lenne jele a viselkedésében, hogy milyen életet él, mit hoz létre, hogyan hat a környezetére, mint a testében.

A test általában az utolsó állomás szokott lenni, amikor a külső piros zászlókat nem hajlandó észrevenni valaki, se változtatni. Mert ha már neki fáj, azt már nem tudja nem-észrevenni, félresöpörni.

Csak amíg idáig eljut, addigra a környezetéből már "kiűzött" minden szellemi eredetűt.

Ez csak személyes vélemény, amúgy nem tudom. Csak most találkoztam ezzel, és olvasgatok utána, teljesen uj vagyok.


Még annyi, hogy nem tudom mennyire jövő ez, és mennyire már jelen. Az ahrimani hatást illetően. Nem tudom hova lehet ezt még fokozni. Már most olyan, mintha az ember élve el lenne temetve 50 m mélyre a földbe.

jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!