Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ehhez mit szóltok szkeptikusok?

Ehhez mit szóltok szkeptikusok?

Figyelt kérdés
számos bizonyíték van arra,hogy a földön földönkívüli fajok élnek kapcsolatban vannak titkos kormányokkal évtizedek óta csak a szkeptikusok ilyen szűklátókörűk,hogy nem lássák Az összefüggéseket [link] Ez bizonyítja Az alábbi kérdés is. bizonyossá vált a szkeptikusok alpári viselkedése http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5098..

2013. nov. 29. 09:41
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Lerágott csont...

Attól, hogy egy szenilis vénember korábban miniszter volt, még nem lesz értelmesebb :D

[link]

2013. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de kiprovokálod az emberből a logikátlan hülyeségeiddel meg az alaptalan hazudozásaiddal az alpári stílust, aztán meg még van képed véres kardként körbehurcolászni azt? Ez a Te szegénységi bizonyítványod, nem a szkeptikusoké.


De nem kezdek veled megint vitázni, nem látom értelmét egy szellemi párbajnak fegyvertelen emberrel. Légy boldog a tudatlanságodban az ufóiddal.

2013. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A különbség közted, és a szkeptikusok között annyi, hogy ők birtokában vannak a kritikus gondolkodás képességének, és egy öt pixelből álló fotó, valamint egy megbolondult öregember meséje nem győzi meg őket sci-fi dolgokról. Az, hogy ötven éve kapott valami pozíciót hadd ne mondjam el mennyire teszi hitelessé a mai politikusok kompetenciájának tükrében.
2013. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

már megint előkerült az exopolitika által pénzelt öreg politikus...

nem tud ő semmit, még az interjúban is beismerte h könyvekből szerezte az infókat, amik scifi írók írtak:)

2013. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

" nem lássák "


ezzel mindent elmondtál magadról. Valószínűleg a 100-as sincs meg, ugye?

2013. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, hogy hülye vagy... Inkább várd a mikulást öcsi.
2013. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"... kapcsolatban vannak titkos kormányokkal évtizedek óta"


Mely titkos kormányokkal?

2013. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Igen, a nemlétező titkos kormányokkal.

Lássuk! ;)

2013. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"Nagy az isten állatkertje"
2013. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az idegenek már régóta köztünk vannak csak, hogy vannak a kételkedő szkeptikusok akik tagadják ezek létezését,de megértem őket. hiszen évtizedekig tévhitben éltek Az idős bácsinak teljesen igaza van én tudom,hogy igaza van hiszen engemet is elraboltak gyerekkoromban Az idegenek azóta vagyok kapcsolatban velük és különleges képességeimnek köszönhetően tanulmányozhatóm a viselkedésüket tudom hogy most sokan hülyének néznek,de ez a színtiszta igazság,amit a kételkedők tagadnak egy nap remélem mindenkinek meg jön Az esze.
2013. nov. 29. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!