Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Még most harminc négy éves...

Még most harminc négy éves koromban sem tudom megemészteni a sorsom ez mitől van ez mitől lehet!?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom de tényleg mind a mai napig napjainkig is csak marcangolom őrlöm rágom magamat azon amiatt hogy egy született fogyatékos homokos vagyok és le kell mondanom az igényekről a vágyakról.

Azért mint minden egyes élő hús-vér halandó embernek énnekem nekem is lettek volna és amíg csak élek és meg nem halok igényeim vágyaim.

Most ezekkel a lemondással nélkülözéssel mellőzöttséggel mások hegedűsséggel mit kezdjek!?:-(:-s

Valaki aki ehhez ért nem tud segíteni és meg vigasztalni én mindig csak magamat nyugtatom.



jan. 1. 14:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Hülye emberként hogy tudtam volna boldogulni és önellátó önálló lenni!?

Tizennyolc éves koromig amíg kis gyerek voltam ugyanez volt.

Most fiatal felnőtt koromban középkorú emberként ugyanez van halálom napjáig.

És ezért.a születési sérülés rossz hibás genetika gén állomány miatt lehetek egy nulla peches szánalmas és szerencsétlen.:'-(

jan. 1. 14:53
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem beszélve a kisebbségi komplexusomról a pszichotraumákról.

Anyukám apukám ide csináltak szültek engem egy beteg gyerekként

És én bűnhődjek büntetve legyek miatta ne tudják meg azt hogy ez mennyire fáj számomra tisztelt felhasználók.

jan. 1. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Miert kene lemondanod az igényekrol es vágyakról?
jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretnél róla beszélgetni privátban, akár hosszabb üzeneteken keresztül? Én meghallgatlak.
jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pszichológus kell ehhez.
jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam én már mindenütt mindenhol ők sem tudják a születési sérülést nem tudják ők sem befolyásolni

Nem tudni mit szenvedhettem el az anyám méhében.

Embrió, magzat koromban mi játszódott le a kilenc hónap alatt mekkoniumos magzat vízről tudok.

Biztos lehetett egy enyhe mérsékelt némi agyi oxigén hiány is én velem kapcsolatban na meg a gének.

jan. 1. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


A pszichológus abban tud segíteni, hogy hogyan élj együtt a fogyatékossággal. Persze utána kell érdeklődni, hogy ki alkalmas erre.


Neki is sikerült!

[link]


Sok szerencsét hozzá!

jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szar volt a gyerekkora azon egy pszichológus se tud segíteni
jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gergelice16 ***** válasza:
Mindannyiunknak vannak nehézségei az életben. Vannak akinek kisebbek, neked nagyobbak. Ezekkel meg kell tanulni együtt élni. Ez durván hangozhat, de ha csak sajnáltatod magad, akkor még rosszabb lesz. Egy pszichológus ebben tud segíteni, hogy elfogadd saját magadat.
jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!