Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alig tudom elfogadni és...

Alig tudom elfogadni és megemészteni ezt a bal szerencsés életemet a bal sorsomat mindennap sírni tudnék most mit tegyek magammal ebben az esetben!?

Figyelt kérdés

Kötél,vonat és stbk?

Azé nem bőgök zokogok mert csak a bennem lévő alap depresszió még jobban csak felerősödik és elkerülhetetlen lesz a gyógyszer és velejárója a félelem pánik szorongás ennek az egésznek



2023. okt. 29. 13:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Jól elintéztek a szüleim és az égiek egy egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó élére szólóan.

Nem akarok én mindenáron meghalni ezt csak a belső bizonytalanság és határozatlanság kéztet rá.

Nem tudom hogy mit kezdjek magammal igazság szerint

2023. okt. 29. 13:36
 2/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ez egy két szék közé szorított patt helyzet.
2023. okt. 29. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Kezdésnek sorold fel, mit tettél eddig az életed, sorsod jobbrafordításáért a panaszkodáson kívül? Tanulsz, fejlődsz, lépsz előre, teszel magadért bármit? Ezen azért gondolkozz el. Mindenki előtt vannak lehetőségek, tanfolyamok, fejlődés, tanulás, munkahely váltás, lépni kell, helyetted senki nem fog boldog lenni.
2023. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha te is Harcos Sárkány vagy, én az stbk-t választom!
2023. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: nem sajnos, nem ugyanaz a kettő. Tamás az Ezotéria, Emberek és Egészség/Mentális egészség rovatok között ingázik. Régóta visszajáró vendég. Reggel autista volt, pszichológushoz nem megy, mert már volt, minek.
2023. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hasonló sorsok, hasonló emberek.
2023. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Vonatot ne válasszátok, az nagyon cudar műfaj.
2023. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
26%
Nem értitek. Egész életemen végigkísért ez az átok, ami üldöz. Hogy tudnék ebből kilépni?
2023. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Ja, nem ezzel akartam írni.
2023. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy reggel autista volt??? 🤣🤣🤣🤣
2023. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!