Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért pont akkor raboltak ki,...

Miért pont akkor raboltak ki, amikor egy nagyobb összeg és egy ékszer volt nálam, amikor meg csak 2000 forint, akkor nem?

Figyelt kérdés

Mivel folyamatosan ilyen rossz dolgok történtek velem, így most jöttem rá, hogy ezt muszáj a születésem előttről hoznom, mert a mostaniban nem tettem olyan dolgokat hogy ezt kelljen kapnom.

Életemben először volt nálam egy olyan nagyobb összeg amit le sem szeretnék írni és pont akkor életemben először 2 mp alatt kiraboltak.


Amikor bankkártya volt nálam, amit azonnal le lehet tiltani, akkor nem, amikor csak 2-3000 Ft készpénz meg apró akkor nem, csak nem, csak akkor mikor tele volt a pénztárcám.

Soha nem leszek túl rajta, örökké traumám lesz emiatt.

Ha belegondolok hogy mennyit dőzsölhetett a pénzemből és még a nevemet is tudta, mert benne volt a személyim.


Előtte sok évvel a telefonommal ugyanez volt. Sokáig olcsóbb telefont használtam, aztán vettem egy nagyin drágát sok évvel ezelőtt már.

Egy évig tudtam használni, aztán szinten 2 mp alatt egy szórakozóhelyen kilopták az oldalamon lévő táskámból.

Amikor olcsóbb telefon volt a táskám alján, azt sem tudták, amikor drága, azt sem és mégis akkor loptak amikor a drága volt benne.


Milyen anyagi átok kell ahhoz hogy ez legyen velem?

A sok egyéb módon elvesztett pénzről nem is beszélve…

Hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen és elátkozott?

Ki tudná levenni a rontást?



jan. 25. 13:10
1 2
 11/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

Nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy "szinte". Amit írtam, szokás így mondani, hiába tudjuk józan ésszel, hogy nem "felülről irányítják".

Egy példával szemléltetve, valakit gyerekként nem tanítanak meg a zsebpénz beosztására, azaz túl sokat adnak neki, így elszórja.

Lehet, hogy ő felnőttként sem fog tudni bánni a pénzzel, akármennyi van, mindig elszórja.

Mondhatjuk, hogy "szinte kódolva van bele", de igazából tudjuk, hogy mi van a háttérben. A saját hülyesége (is).

jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Szerintem te szimplán felelőtlen vagy.


Sokszor volt már nálam nagy pénz de annyira próbáltam elrejteni a ruházatomba amennyire csak tudtam. Esetleg még a kezem is rajta tartottam ameddig biztonságos helyre nem értem.


Szórakozó helyen elemelték a telefonod. Ott még jobban kell vigyázni a dolgaidra!


Rontásnak érzed azt , hogy "felkínálod" A lehetőséget .

febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elsőre nem tudok választ, de a szórakozóhelyen biztos, hogy vannak lopások. Ha pedig értékes a telefon akkor nagyobb eséllyel veszik el.
febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12 az kemény áldozathibáztatás…

Nem olyan nagy pénz volt nálam hogy aktatáskában vittem több millió forintot…

A tárcámban volt életemben először ekkora összeg.

Szóval ha lemegyek a metróba akkor egy tömegben én vagyok a felelőtlen és nem az a kretén aki 2 mp alatt kirabol…


De ahogy irtam itt az események szürrealitása ami nem lehet véletlen

Amikor 2000 Ft volt nálam akkor nem raboltak ki, mikor sokkal több akkor igen…


A mai napig felfordul a gyomrom amikor arra gondolok hogy mekkora fogás volt ez annak a reteknek…

febr. 2. 16:12
 15/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
19%

14.

Egyszerűen kiforgatod mások szavait, ami nem vet jó fényt a gondolkodásodra.

Mint áldozat, egyébként tényleg hibás is vagy, de nem erről szólt a kérdés. Vagyis terelsz.

Itt olyan nézetek ütköznek, mint én például a fizikában "hiszek", semmi természetfeletti, emberfeletti, misztikus dolgok nincsenek.

Te meg el akarsz hajlani mindenáron az emberi tudatlanság, ezotéria, okkultizmus irányába. De ezek lejárt, áltudományos butaságok csak.

febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Mint áldozat, egyébként tényleg hibás is vagy, de nem erről szólt a kérdés. Vagyis terelsz.



Hogy lehetne már az áldozat hibás??

A megerőszakolt nőknek is ezt mondod? Hogy minek ment oda?

Az kemény


Elmondtam hogy mennyi szerencsétlenségnek kellett egyben állnia hogy ezek így megtörténjenek…

febr. 2. 18:24
 17/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%
Ne forgasd ki a szavaim!
febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem forgatom ki, ezt írtad

Azt reméltem itt legalább tudnak erre valamilyen spirituális magyarázatot adni, ami ad megnyugvást, ha már ezoteria kategória… de nem


Mindenesetre sosem leszek ezen túl

Ptsd-m van és folyton visszajön

Ma is, sőt még álmomban is


Ilyen nincs hogy ennyire összejöjjenek a dolgok és ne legyen irányítás mögötte

febr. 29. 16:23
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kileshettek. Valahogy tudhatták, megláthatták ezeket nálad, azért történhetett.
márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nagyon óvatosnak kell lenni, úgy kell intézni, hogy ne láthassa senki véletlenül, hogy sok pénz van a tárcádban, a nagyon drága ékszereket sem érdemes közszemlére tenni, ha egyedül közlekedsz.
márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!