Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted melyik az a ,,miszti...

HunLo kérdése:

Szerinted melyik az a ,,misztikus" képesség amivel a legtöbb jót lehet tenni az embereknek?

Figyelt kérdés
Pl a képességekre:harmadik szem látás

febr. 7. 19:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatjátok ,hogy hogyan lehet vele jót tenni
febr. 7. 19:45
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
A józan ész, kisfiam.
febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
67%
Semmiféle misztikus képesség nincs, nem azzal teszel jót. A varázslatos szavak viszont, mint a kedvesség, figyelem, törődés... na ezekkel mondjuk már jót teszel!
febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
A gyógyítás, energia -jókedv adása.
febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

minek akar bárki is jót tenni a másikkal és miért is akar bárki az egész emberiségnek jót? mindig mindenki csak magával törődik és úgy ügyködnek h az csak neki legyen jó. ha jót tesz valaki a másiknak, azzal is csak a saját hasznára hajt.

csak ezt tapasztalom. ezért nincsenek ilyesmi képességek. az emberek sohasem változnak. nem érdemes senkinek sem semmi jót tenni. saját tapasztalat.

febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

A "misztikus" nem különleges képességeket jelent.


A "misztikus" egy felnőtt ember, aki tisztában van az élet nehézségeivel (nem a keresztények szerinti "gyermekeké mennyek országa szint"), ezek ellenére tudatában van a minden dolog mögött lévő egységnek, a maga környezetében általában tudja ezt bölcsen kezelni.


Van egy népszerű asztrológus, aki keveri a mítikus és misztikus szavakat. A "mágikus-mítikus" helyett "mágikus-misztikusat" mond rendszeresen. A "mágikus-mítikus" szint a jól tartott 2-6 éves gyermek szintje, "misztikus" meg kb. a felnőtt Echart Mester volt a 13. században.

febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

,,ha jót tesz valaki a másiknak, azzal is csak a saját hasznára hajt."


Persze egyetértek veled.

Nagyon nehéz elérni azt a szellemi/lelki szintet ,hogy valaki önzetlenül tudjon segíteni vagy olyat csinálni ,hogy a másiknak jó legyen.


De én szerintem az a verzió mindig jobb ,ha úgy akarok magamnak jót tenni ,hogy a másikon keresztül ,mert úgy nem csak nekem lesz jó ,hanem a másiknak is.

febr. 8. 15:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Jóság.
febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"De én szerintem az a verzió mindig jobb ,ha úgy akarok magamnak jót tenni, hogy a másikon keresztül, mert úgy nem csak nekem lesz jó, hanem a másiknak is."


Magadból indulsz ki, tehát először magaddal kell jót tenned.

Ha másokkal kompenzálod a magad felé elvesztett jóságot, egy idő után kimerült és frusztrált leszel. Az ilyen embereket általában ki is használják, mivel maga felé nem jó, ezért a környezete is így bánik vele.

febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Kevés beszéd
febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!