Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert nem sikerul a manifeszta...

Miert nem sikerul a manifesztacio?

Figyelt kérdés

febr. 8. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Konkrét személyen nem fog működni, csak ha tényleg teszel érte. Mondjuk elmondod neki az érzéseid, vagy ilyesmi.


(Ellenben van egy módszerem, amit én is sikeresen használtam, ha nem egy bizonyos személy érdekel keress meg privátba, és leírom neked ^^ )

febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez egy nem létező hülyeség.
febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

tudom, hogy engem akartal manifesztalni, de nem hagytam, ereztem hogy bizsereg, merevedek. De nem volt eleg vonzoerod a manifesztalaskor.


gyakorold az ellenfeleid ellen. be kell teged dobni a melyvizbe, hogy tapasztalatot szerezz, de gyikembereken ez sosoem fog sikerulni, nekik alapbol van immunitasuk. Humanoidokon gyengen hat.

febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Mefityisztó vagyok.

Magától nem fog menni, minimum be kell gyújtani a kristályt és annak fényénél majd tündököl a gonosz.

febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem létezik a manifesztáció.
febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
A kerigma eszkatelógiája miatt...
febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
47%
Mert ez egy nem létező maszlag.
febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

7


akkor mi a letezo maszlag?

febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!