Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A randi nagyon jól sikerült...

Anyta85 kérdése:

A randi nagyon jól sikerült vele, de később azt mondta, nem érez irántam semmit, ami furcsa volt, mert én nem így éreztem.Aztán egyszer csak feltűnt,hogy csak vele kapcsolatban észlelem a 11-és 111-es számok sorozatos megjelenését. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
spiritualitás, párkapcsolat
febr. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
El vagy keseredve, ezért belelátsz mindent, pedig nincs semmi. Másra fordítsd az energiád.
febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Bekattantál, van ilyen.
febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Angyali számsor. Jelenthet jót vagy bíztatást rossz helyzetben. Többet ne láss bele.
febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne láss bele
febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak győzködöd magad. Keress érdemesebb embert!
febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Ez még akármit jelenthet, egyik fiatal nőismerős is így kezdte.

Előbb spiritualizmus, ezotéria.

Rémálmok éjszaka, reggel menekülés a templomba a Sátán elől.

Végül pszichiátria, gyógyszeres kezelés.

febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
6: Akkor ez nem egyedi. Sajnos nekem is van ilyen ismerősöm. Elkezdett mindenféle ezoterikus dologgal foglalkozni. Ő is a pszichiátrián kötött ki. Olyanokat hallucinált, hogy még én is féltem tőle.
febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

Igazság szerint a dolog fordított, mint máshol is kifejtettem.

Pl. adott esetben anyai ágon örökölt a lány valamit, ami miatt problémái lettek (az anyja sem volt teljesen tiszta).

Csak ilyenkor sokan tévúton keresik a probléma megoldását, így kerülhetnek spiritiszták, ezoterikus hívők karmai közé.

febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!